Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplama, amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaymayan, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir.

Akrilik zemin kaplama, su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya’dan oluşmaktadır.

[rev_slider akrilik-zemin-kaplama]

 

Akrilik zemin kaplamanın bir çeşidi de, Cushion akrilik zemin kaplamasıdır.  Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiştir. Tenis kortları, basketbol sahaları voleybol/hentbol sahaları, çok amaçlı spor sahaları, bowling ve bocce sahaları Anti-shock çocuk oyun alanları için ideal zemin kaplamasıdır.

Akrilik zemin kaplamaları dünyada yüzlerce basketbol sahalarında, voleybol sahalarında, tenis kortlarında, spor tesislerinde, okullarda, üniversitelerde, kamu ve askeri kuruluşlarda ve ulaşım tesislerinde ayrıca;  depo, atölye, garaj, fabrika, market, dükkân, spor merkezleri, hastane, eğlence merkezlerinde kullanılabilmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında sayısız müşteri portföyü ile uzun yıllar hizmet veren Demirhan, markasından ve kalitesinden ödün vermeden üretimini yaptığı ürünleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Demirhan, oluşturduğu güven ile sektöründeki yerini koruyor.

Akrilik Zemin Kapalama Tanıtım Filmi

100_0247 100_5326 100_5333 100_5335

Yorum yok

  1. Öncelikle iyi çalışmalar dilerim.

    Kendime ait boş araziye tenis kortu yapmak istiyorum. Ancak yaptığım araştırmalardan yeterli ve tatmin edici bilgiye ulaşamadım. Kortu ticari amaçla yapmak niyetinde olmadığımdan maliyetleri konusunda ve bu işe girme konusunda çekincelerim olduğunu belirtmeliyim. Ayrıca toprak mı, akrilik mi, suni çim mi olsun karar da vermiş değilim. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

    Arazinin ölçüleri 53,24m * 35,42m’dir bu araziye 2 kort sığdırılabilir mi? Maliyet, bakım ve kullanım ömrü açısından ne tür bir kort düşünmeliyim? Teşekkür ederim.

    Sinan İNAN
    Ortaca – MUĞLA

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*