Beton Direkli Tel Çit

BETON DİREKLİ TEL ÇİT

Beton direkli tel çit; kullanım alanı çok geniş olması, uygulandığı alanda tam güvenliğin sağlanması, her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkanına sahip olması, her türlü hava koşullarına dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşu ile oldukça tercih edilmektedir.

Beton direkli tel çit;  fabrikalar, tarlalar, arsalar, bahçeler, özel mülkler ve askeriye başta olmak üzere bir çok alanının güvenliğinin sağlanmasında kullanılır.

Bu sistemin en büyük avantajı beton direkleridir. Bu direkler sayesinde uygulama yapılan tel daha sağlam bir bağlantı oluşturmaktadır ve beton direkler uzun ömürlüdür.

Beton direkli tel çit, 3 metre aralıklar ile kazılan çukurlara hazır beton yardımı ile dikilen ve sabitlenen direklerin arasına örgü teli çekildikten sonra en üst sıraya da talepler doğrultusunda dikenli tel yada jiletli tel çekilerek tamamlanan çit uygulamaları, uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları sayesinde uygulandığı alanları uzun süre boyunca olumsuzluk ve ihlallere karşı koruma sağlayan bir yapıya kavuşturur.

[rev_slider beton-direkli-tel-cit]

 

Beton direkli tel çit uygulamalarında iddialı olan “Demirhan Tel Çit Sistemleri”  sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Demirhan Tel Çit Sistemleri, estetiği ve sağlamlığı bir arada sunuyor. Yılların birikimi ve tecrübesiyle hizmet veren Demirhan tel çit sistemleri, beton direkli tel çit imalatı ile de adından söz ettiriyor. Güvenli ve kaliteli imalat anlayışını ilke edinmiş olan Demirhan, hizmetlerine devam ediyor.

Demirhan Tel Çit Sistemleri, sektöründe uzman kişileri bünyesine katarak, Türkiye’ de hizmet ve kalite açısından, liderliği hedeflemiş bir kuruluştur.

BETON ÇİT DİREKLERİ UYGULAMALARI KULLANIM ALANLARI

– Çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir.

– Yaşadığınız ve çalıştığınız mekanları sizin için güvenli kılar.

– Betonarme çit direklerinin içerisinde kırılmaya ve çatlamaya karşı, 4 adet 6mm kalınlığında demir, ortalama 4 ve 7 adet etriye kullanılmaktadır.

– Beton direklerin hazırlanışında, yüksek kalite için özel teknikli titreşim kullanılmaktadır.

– Her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkanına sahiptir.

– Uzun ömürlü ve kötü hava koşullarına karşı dayanaklıdır.

UYGULAMA;

1) 3 m. ara ile toprak zeminde 40×40 ( 3 metre tel çit uygulaması için 50×50) ebatlarında 50 cm. derinliğinde çukurlar açılır.

2) Bu çukurlara Nato Tipi Beton Çit Direkler dikilir.

3) Dikilen bu direklere orta kısımlara 45 metrede bir ve her köşede olmak üzere çift taraflı durdurucu payanda monte edilir.

4) Direğin düz kısmına HELEZON (FENS) örgü teli (Galvaniz veya PVC kaplı) çekilir.

5) Bu örgü teline alttan ortadan ve üstten olmak üzere toplam üç sıra gergi teli (Galvaniz veya PVC kaplı) çekilir.

6) Örgü Teli, Gergi Teli ve Dikenli Tel, Bağ Teli ile Beton Çit Direklerine bağlanır.

Beton Direkli Tel Çit Tanıtım Filmi

 

Direk
Aralığı
Örgü Teli Gergi Teli Payanda Temel Ebadı Toprak Üzerinde
Kalan Net Kısım
Dikenli Tel
Düz/Çapraz
3 m 1.50 m 3 sıra 45m+Köşelere 40x40x50 cm 1.50m 6 Düz 2Çapraz

 

Direk
Aralığı
Örgü Teli
Yüksekliği
Gergi Teli Dikenli Tel Payanda Temel Ebadı Toprak Üzerinde
Kalan Net Kısım
Dikenli Tel
Düz/Çapraz
3 m 1.50 m 3 sıra 3 sıra 45 m+Köşelere 40x40x50 cm 1.90 m 8 Düz 2 Çapraz

 

Direk
Aralığı
Örgü Teli
Yüksekliği
Gergi Teli Dikenli Tel Payanda Temel Ebadı Toprak Üzerinde
Kalan Net Kısım
Dikenli Tel
Düz/Çapraz
3 m 2 m 3 sıra 3 sıra 45 m+Köşelere 50x50x50 cm 2.50 10 Düz 2 Çapraz

beton direkli tel çit

beton_direkli_tel_95 beton_direkli_tel_17 beton_direkli_tel_16
beton direkli tel çit

289 yorum

 1. Aksarayda 10 dönüm tarlam için beton direkli tel örgü fiyatınız nedir ?

 2. Kandıra da 1098 metrekare arsamı direkli örgü tel ile çevirmenin maliyeti nedir?

 3. 10 dönüm beton tel beton nekadar fiyatı

 4. SAYIN YETKILI IYI GUNLER..SİLE AKCEKESEDE 1275 METRE TARLAMIN ETRAFINI 2.40 BOYUNLU BETON DIREK ILE CEVIRMEK ISTEMEKTEYIM.TARLA 45X 30 METRE EBATLARINDA OLUP KULLANILACAK BETON DİREK. TEL EBATINI VE FIYATINI BILDIRIRSENIZ SEVINIRIM ..TESEKKUR EDER HAYIRLI ISLER DİLERİM

 5. 3 dönüm arazimin, etrafını beton direk ya da demir direk ve gözlü tel ile çevirtmek istiyorum. Ayrıca araç girişli kapı da istiyorum. İşçilik montaj, nakliye dahil fiyat alabilir miyim ? Ödeme nakit olacak. Bilgi rica eder, iyi çalışmalar dilerim.

 6. Serap Manas Külcü

  3 dönüm arazimin, etrafını beton direk ya da demir direk ve gözlü tel ile çevirtmek istiyorum. Ayrıca araç girişli kapı da istiyorum. İşçilik montaj, nakliye dahil fiyat alabilir miyim ? Ödeme nakit olacak. Bilgi rica eder, iyi çalışmalar dilerim.

 7. 4 dönüm tarla ya araç giriş kapılı çit maliyeti nedir 2 çeşit fiyatları ne olur

 8. Merhaba tekırdag saray da 3800 m2 tarlam var 1.5mt yükseliginde beton dırekli arac gırıs cıkıslı cıtle cevırmek ıstıyorum bana maliyetı ne olur. Teşekkürler

 9. 220 metre etrafi olan tarlami beton direk ve galvaniz. Kafes telle çevirmek istiyorum maliyet verirmisiniz.

 10. merhabalar. 40 dekar, çevresi 930-940 metre tarlamın etrafını beton direkli ve galvanzili tel ile çevirmek istiyorum. maliyet ne kadar tutar. Kayserinin yahyalı ilçesinde bulunuyor tarla. nakliyesini siz kendiniz mi yapıyorsunuz? Direkleri dikmek ve çevirmek size mi ait?

 11. sinan hatipoğlu

  iyi gunler ,
  tarlamın çevresi 250 metredir , beton direkli galvaniz tel orgü ile çevirmek istiyorum maliyet ve süreyi bildirebilrimisiniz?
  iyi çalışmalar

 12. 10 dönümlük araziye beton direkli telden çit çevirtmek istiyorum. maliyeti mailime yollarsanız sevinirim. kolay gelsin…

 13. Merhabalar 4 dönüm tarla etrafı ni telle çevirmek istiyorum kaç metre tel gider çevirmek için ve maliyeti nedir çeşitli teller için bilgi vere bilir misiniz

 14. Fahrettin tanboga

  Çorlu yenice belediyesinde 20*25 metrekare arsama ev yapacağından ağaçlandırma yapmadan önce etrafını çevirmek için yoğun yöntem ve maliyeti ne olur. Kadastro yapıyorsanız onu da eklerseniz sevinirim. Ayrıca çevirme hem hayvan girişine engel olmalı ve uzun ömürlü olmalı.

 15. İyi çalışmalar, 1800 m2 fındık bahcem var, Etrafini beton direk ve 30-35 cm ara ile dikenli tel ile, çevirmek istiyorum, maliyet ne olur, bilgi verirseniz memnun olurum, bahçe Kocaeli de

 16. Meraba 60 donun arazimin etrafini beton dirrklele cevirmek istiyorum bana 60 dönümin ne kadar mal olacagini solermisiniz

 17. Merhaba, Keşan Mecidiye’de yaklaşık 50 dönüm tarlamızın etrafını hayvan girmeyecek şekilde çitle çevirmek istiyoruz. Öneri ve fiyat teklifi verebilir misiniz ?

 18. salma tavukçuluk yapacağım 10 dönümlük bir alana en ekonomik tel çekimi kaç paraya yapılır salma tavukçuluk için uygun tel aralığı ve yükseliğini de belirterek fiyat veriniz teşekürler

 19. .nuray adiguzel

  Merhaba
  80m40marazim var.boru tipi cite cevirmek istiyorum.araba giris ccikisida saglanacak.maliyeti hakkinda bilgi almak istiyorum.3 donum arazim antalyada. Iyi calismalar.

 20. 5 dönüm arazi tel Çit fiyatı. Yer Kırşehir Çiçekdağı boğazevci köyü. Ben Ankarada olacağım.
  Derste olacağım için email göndermenizi yada mesaj atmanız rica ediyorum.

 21. Kürsat Demirkiran

  20 dönümlük tarlayı beton direklerle çevirip ceviz bahçesi yapmak istiyorum. 2 metrelik örgü teli kullanmak istiyorum. Traktör girebilecek genişlikte bir demir kapı / sürgülü olabilir. Maliyeti ne olur? Ne kadar zamanda yapıp teslim edebilirsiniz? I

 22. Merhaba
  Benim Gelibolu /Bolayır da 5600 metrekarelik bir arazim var .Çevresini tel çit ile çevirmek istiyorum.Ürün özellikeri olarak galveniz boru 230cm uzunluğunda üst kısmı eğik …Yine 1,5 metre genişliğinde galveniz kafes tel olmasını düşünüyorum.Bana yaklaşık bir fiat belirleye bilirmisiniz.
  Saygılarımla hayırlı işler dilerim

 23. Adapazarı kaynarca Kulaklı köyünde 4100 m arazimin etrafını beton direkli tel ile çevirmek istiyorum fiyat bilgis verirmisiniz

 24. 1800m2 tarla beton direkli tel örgülü cit çevirmenin maliyeti ne kadar tutat?

  • muğla yerkesikte 13560 m kare tarlann etrafını 2.40 eğri beton direk 157 adet , 2.5 mm lik 6×6 helezon tel galvanizli 24 top , 35 adet payanda , dikenli tel 13 top ile çevirmek istiyorum . malzeme ve montaj fiatınzı bildirebilirmisiniz

 25. çevresi 300m olan dikdörtgen şeklindeki meyve bahçesi için fiyat çıkarıp arayabilirmisiniz

 26. Toplam180 mt ve 1.5 mt yükseklik 50x50mm 2.5 mm ebatlarında komple kaç para maliyet çıkar

 27. Merhaba benim 2000 m2 arsam war beton Direkli telle çevirmek istiyorum gsm bilgi werirseniz sevinirim

 28. 30.000 dönüm Maliye Kıralı zeytin tarlası var biz bu tarlanın etrafına beton Direkli tel örgüler çevirmek istiyoruz maliyeti ne olur ve devlet destek hibe yardımı varmı

 29. 6500m2 tarlam var beton direkle 2 metrelik tel örgü ve araç giriş çıkış olacak şekilde çevirmek istiyorum bana maliyeti ne olur. yer:Antalyada teşekkürler

 30. 3800 m2 tarlam var beton direkle 2 metrelik tel örgü ve araç giriş çıkış olacak şekilde çevirmek istiyorum bana maliyeti ne olur. yer: saray -bahçedere otul sırtı teşekkürler

 31. 10 dönümlük tarlayı beton direklerle çevirip ceviz bahçesi yapmak istiyorum. 2 metrelik örgü teli kullanmak istiyorum. Traktör girebilecek genişlikte bir demir kapı / sürgülü olabilir. Maliyeti ne olur? Ne kadar zamanda yapıp teslim edebilirsiniz? Iyi günler.

 32. 10 donum bir arazinin. Etrafını beton direk telle cevirsek ne kadara mal olur

 33. Çevresi 145 m olan bahcemin çevresine 150 cm yüksekliğinde,2.5 mm kalınlığında 5 çarpı 5 gözlü tel örgü beton direkleri ve uygulaması ile kaça malolur?bütün malzeme ve uygulamanın fiyatlarını ayrı ayrı yazar mısınız?

 34. Cerkezkoyde 310 m2 arsam var.sinirlarinin belli olmasi icin en ucuz malzemeyle en uygun fiyat ne olur.tskrlr.

 35. merhaba 770 m 2 arazimi panel cit ile kapatmak istiyorum..(daha sonra prefabrik düşündüğümden eger mümkünde 80 cm duvar üzeride olabilir ) asvalta 8 m cephem 1 metrelik yaya için 5 metrelikte araç için kızaklı kapı düşünüyorum..ocak şubat aylarında meyve ağacları dikeceğim.bana işçilik dahil fiyat verebilirmisiniz..acill ..
  arazi ölçüleri 8 x 96
  yer ağva
  teşekkürler

 36. merhaba, 20 dönüm arsayı hayvanlar girmeyecek şekilde çitle çevirmek istiyorum.Anahtar teslimi gibi bir fiyat verebilir misiniz?

 37. meraba 5500 m kare bir yerim var bu alana elma bahcesi yapıyorum bunun için ben tel çekeçegğim fiyatınızı görene bilirmiyim

 38. 1 dönümlük arazimize tel çektirmek istiyorum.maliyeti ne olur. Teşekkürler.

 39. Ben 3.700 m2 te tel çekip girişine de sürgülü kapı yaptırmak istiyoruz fiyati ne kadar olur? Email adresine cevabını yollarsanız sizi minnettar olur. Teşekkürler.

 40. 2 dönüm 100metre yerim var bunun etrafına nekadar beton direk ve tel örgü gider .adet ve fiyat listesi verirseniz görüşürüz .teşekkür eder görüşmek dileğiyle.

  • 1020 m2 bahçem var 260 metre yapmakta olduğundan 260 metre için beton direk ve tel çevirtmek istiyorum.

   Fiyat bildirebilirseniz sevinirm. (malzeme cinsi, birim fiyat, işçilik, nakliye)

   Teşekkürler

 41. İyi Çalışmalar.

  10 Dönüm arazimi 2 m yüksekliğinde örgü tel ile çevirmek istiyorum. Arazi içerisine hayvan girmeyecek ve arazi içerisindeki hayvanlar dışarı çıkamayacak şekilde. Ortalama malzeme maliyetimiz ne olur?

 42. Ortalama 110 m tarlamın kıyısı bunun yarısı 70sm beton olacak üzerine direkli tel maliyeti me olur

 43. Merhaba site yoneticisi
  Milas da 20 dönüm tarlaya cevresine beton cit direk yaptirmak ıstemekteyiz. Ürün fiyati ,nakliye, montaj fiyati kaç lıra olmaktadır.

  Saygılarımla

  Cetin Solak

 44. Merhaba
  İstanbul Silivri’de parsel çevresi toplam 83 metre olan alanın beton direkli tel çit maliyeti ne kadardır ? Teşekkürler.

 45. merhaba, 10.700 m2 cevizlik tarlasını beton direk veya demir direk ve çitle koruma altına almak istiyorum. düz bir hesaplamaya göre etrafı 500 m topluyor. Gerek demir direk ve gerekse beton direk ve çit ile kapamak için montajlı veya montajsız fiyat alabilir miyim?

 46. merhaba 1140 metre kare arsama 2.90 uzunluğunda beton direk ve dikenli tel çevirmek istiyorum maliyeti nekadar olur.helezon telli fiyatı ne kadar olur teşekkürler

 47. 500 metre uzunlugunda toprak üstünde 150 olacak şekilde beton direk ve tel çit (işçilik. montaj diğer fiatlar) ne kadar hesap gönderebilirseniz mail adresime sevinirim. teşkler

 48. Sakarya Kaynarca da 3 dönüm arazim var, etrafını beton direk ve gözlü tel ile çevirmek istiyorum. İşçilik montaj, nakliye dahil ne kadar a çıkar. Ödeme nakit olacak. cevabınızı rica ederim

 49. merhaba 4 dönüm tarla için beton direk telle cevırmeli fiyati ögrenmek istiyorum yükseklik 2metre iyi calışmalar

 50. 11 Dönüm Arizimin etrafını beton beton direkli tel ile çevirmek istiyorum. Arsaya Ceviz Ekicem Fiyat ne olur bilgi verebilirmisiniz acaba

 51. 1000 metrekate alanı beton direkli çitle çevirmek ne kadara maloluyor
  bildirirseniz sevinirim

 52. yaklaşık 15 dönüm bahçem var 1.50 cm yüksekliğinde elek telle bahçeyi çevirmek istiyorum bu alana kaç metre çevre teli gider ücreti ne kadardır

 53. 28 dönüm etrafı kaç metredir kaçtane beton direk kaç metre tel gider bana maliyeti ne kadar olurMesajınız

 54. sayın yetkili geçen hafta sizden isteğim teklifler vardı.Dönmediniz .

 55. izmit kandıra arasındaki tarlamıza (izmite 25 km, gebzeye yaklaşık 80 km mesafede) telsiz, sadece beton direk istemekteyiz. Yaklaşık 80-100 cevarı beton direk ihtiyacımız var. Nakliyesi ve yerine çakılması dahil kaç lira tutar? Teşekkürler.

 56. kemalpaşa’da 6880 metrkare yerim var.Çevresini çevirmek istiyorum.düz beton ve eğri beton ile çevirirsem maliyeti ne olur.ayrıca aynı direkler için tel örgü ve direk üstü normal tel maliyeti ne olur ve tel örgü üzerine jilet tellerden koysam maliyet kaça çıkar.yardımcı olursanız sevinir.işçilik fiyatlarını ayrı olarak belirtirseniz daha iyi olur.saygılar

 57. 2800 mc yerim var orgulu tel cevirecem beton direkleri diktim 1.5 m yukseklik maliyeti ne kadardir simdiden tsk ederim

 58. 16 donumluk arazıye

  DirekAralığı Örgü Teli Yüksekliği Gergi Teli Dikenli Tel Payanda Temel Ebadı Toprak Üzerinde
  Kalan Net Kısım Dikenli Tel
  Düz/Çapraz
  3 m 2 m 3 sıra 3 sıra 45 m+Köşelere 50x50x50 cm 2.50 10 Düz 2 Çapraz

  bu malzemden yapsam ne kadar mal olur

 59. YAKLAŞIK 500M CEVRE UZUNLUĞU BULUNAN ARAZININ 1,5M YUKSEKLIK 6X6CM KARE 3mm KALVANİZLİ TEL, DUZ BETON DIREK 3 SIRA GERGİ TELİ + İŞÇİLİK
  TOPLAM MALİYET ÇIKARABİLİRSENİZ SEVİNİRİM
  SELAMLAR

 60. merhaba iyi günler hayırlı işler.benim konya ereğlide 22500 metre tarlam var.burayı ileride bahçe yapmayı düşünüyorum. 320 mt ye 70 mt buranın 1,5-2-2,5mt toprak yüksekliği olarak etrafı telli fiyat seçeneklerini bana verirmisiniz.vade veya peşin yahut destekleme yada tarımsal krediden yararlanabilirmiyim. ilğinize şimdiden teşekkür ederim.

 61. 8 dönüm tarla için beton direkli telle ile çevrilme maliyeti nekadar olur yükseklik 2 metre

 62. Merhaba
  2,5 m ile 3 m arasi olan cit beton direkler ve ayni boylarda demir direkler maliyetlerini e-mail adresime iletebilirmisiniz.
  tesekurler.

 63. iyi günler bilecik yenipazarda 5016 m2 arsam var etrafını dikenli tel beton veya boru ile çevirmek istiyorum işçilikli ve işçiliksiz fiyat gönderirmisiniz teşekkürler

 64. Merhaba;
  Çevresi 530 metre olan tarlayı beton direk ve tel örgü ile çevirmek istiyoruz.
  Yaklaşık maliyeti ne kadar olur.
  İyi çalışmalar.

 65. 5000 metre kare arsa için beton direkli telle çevrilme maliyeti ne kadar olur. yükseklik 2 metre

 66. Mesajınız iyi günler,2150 mt kare bahçem e 2.40 lık beton kazık ucu eyri olan dan almak istiyorum fiyatı nekada mail atarsanız sevinirim,ayrıca buna örgü teli de lazım varsa onun fiyatıda nekadar birde siz montaj yapıyormusunuz bilgi gönderirseniz sevinirim.

 67. 30 donum bağ 1.5 yukswklikte cevirmek istiyorum fiyati ne kadar birde desteklwme hibe kullana biliyormuyuZ

 68. 10 dönüm tarlamın çevresine beton direkli tel çit (1.5 m yüksekliğnde) yapmak istiyorum.100 m uzunluk daki masrafım ne olur. malzeme + işçilik ?
  şimdiden teşekkürler

 69. 320metre beton direkli toprak üstünde kalan kısım 190cm ve kapı maliyeti kaç liradır.Yer ankara gölbaşı halaçlı mahallesi zemin toprak

 70. 12 dönüm armut bahçesi yapmak istiyorum bana malzeme işçilik veya sadece malzemesi ne kadar tutar ögrenebilirmiyi

 71. Esimin 15 dönüm badem bahcesinin çevresini beton direk ve tel çit çevirme maliyeti ne olur. Çit yüksekligi 1,5 metre olacak
  Tesekkurler
  Selim

 72. 40 dönüm lük ceviz bahçesini tel örgü ile çevirmek istiyoruum fiyat konusunda bilgi verirmisiniz

 73. merhaba dokuz dönüm arazimi telle cevrlemek istiyorum kaçmetre tel gerekli fyat nedir. Teşekkürler.

 74. örgü tel yuk 1.50 , toprak üstü kalan kısım 1.90 m olmak kaydı ile toplamda 125 metre, 5 adet çifli payanda, toprak zemin için 2.40 m beton direk ile örgü teli ve tepe 3sıra dikenli tel ile fiyatlama yapabilrmsiniz ?

 75. 14 dekar kapama ceviz bahçemin boyu 280m eni ise 50 m dir.1.5 metre yükseklik 6 düz 2 çapraz paslanmaz fens teli ile yaklaşık maliyeti nedir.

 76. 90 m eninde, 145 m boyunda, 13 donum arazi icin beton direkli tel cit maliyeti ne olur. Yerimiz Bursa / İnegol

 77. 170 metre uzunluğunda yukseklik toplam 2,5 metre yerin altina gomulmesi ile birlikte direkler uygun olan hangisi ise bi fiyat ve kullanilacak olan malzemeler listesi ile ilgili mail atmaniz bende diger firmalarla degerlendirme yapip ona gore karar vereyim
  saygilar…

 78. çevresi toplam 300 metre olan baçemin etrafını 1,5 m yükseklikte 2mm veya 2,5 mm galvanizli telle çevirmek istiyorum, keşfini çıkarabilmem için bana gerekli malzeme listesini ve birim fiyatlarını gönderebilirmisiniz. Ayrıca Erzurum da montaj yapıyormusunuz. farklı alternatifleri belirtirseniz sevinirim. teşekkür ederim.

 79. merhaba. 28 dönüm bir arazim var etrafını cevirmek istiyorum ortalama kaca mal olur.
  teşekkürler kolay gelsin

 80. 5200 metre karelik bir bahçe örgülü telle çit çerilmek isteniyor tel boyu 1.30 cm olsa toprak üstü yeterli olur . bahçeyi kare olarak düşünebilirsiniz. işçilikle birlikte ve sadece malzeme olarak fiyat verebilirmisiniz (fens teli olabilir) teşekkürler.

 81. 3250 metrekare bir arsaya örgü teli1,50toprak üzeri yükseklik 1,90 ölcülerinde örgü telinin üzeri pilastik kaaplama olanlardan yaptırmak istiyorum rica etse bir fiyat cıkarabilirmisiniz teşekkürler

 82. 11 DÖNÜM ARAZİYE 1,5 METRE YÜKSEKLİK ÜSTÜNE DİKENLİ TEL BETON KAZIKLI MALZEME VE İŞÇİLİK NE TUTAR AYRI AYRI BELİRTİRSENİZ SEVİNİRİM

 83. Tokat Reşadiye de 8500 m2 lik ceviz bahçesini örgü tel ile çevireceğim maliyet ne olur. Telin yüksekliği 1.5 m oalacak üst taraf 2 sıra dikenli tel olacak tarafıma maliyet çıkarır mısısnız saygılar

 84. iyi çalışmalar.13,000 m2 2 mt yükseklikte otopark için fiyat verebilirmisinz acilll

 85. 15 Dönüm arazi kapama elma bahçesi için hazırlanmak üzere etrafı kafes tel ile 1,5 yükseklikte olacak şekilde metrekare maliyeti yaklaşın ne kadardır. Saygılarımla..

 86. Ankara/Kalecik ilçesinde 600 metre kare arsam bulunmaktadır. Arsam kare şeklindedir ve çevresi 100 metredir. Etrafına beton direkli yerden yüksekliği 2 metre olacak şekilde pens bahçe teli ile çevirmek istiyorum. Bütün işçiliği size ait olacak şekilde kaç TL’ye yaparsınız cevap bekliyorum… Selamlar…

 87. Selam
  ben bir evvelki mailimde fens teli demiş idim
  ama aslinda bana bahçe teli lazim zannedersem farklı şeyler. bunların 75cm.ve 100 cm. liklerinin fiyat listesini rica ediyorum. Teşekkür ederim.

 88. mimar sinan büyükçekmecedeki arsam 1500m2 arsamı beton direk vetel çekmek istiyorum fiat öğrenmek istiyorum saygılarımla

 89. merhaba ort. 40.000 m çevreli bir bahçeyi beton direkli tel çit ile çevirmek istiyorum. fiyat alabilirmiyim?

 90. 1.60 mt beton direğin kdv dahil fiyatı nekadardır

 91. cerkez köy b. yoncalıl da 110 metre yerim var bunu demir direk veya beton direkle cevirmek istiyom nekadar a mal olucak direk fiyatlarınız vede tel fiyatlarınız nedir bilgi verirseniz sevinirim (arsanın tamamı 720m) 110 metre topalm . 0535 555 16 11 cep.

 92. toplam kaplanacak alan 365 metre 1,5 metre yüsekliğinde beton direkli 2,5 kalınlıkta 60X60 kafes ebatı galvanizli eğik direkli olacak işçilikli ve işçliksiz fiat söylermisiniz

 93. 10.000 metre kare alanı betan çitle cevirmek istiyorum.. fiyat verirmisiniz…ilginize teşekkürler

 94. merhaba samsunda 11 dönüm araziyi çevirmek için gerekli olan beton fiatı ve 1.5 metre çit fiyatı nedir

 95. 1200 metre 290 yüksekliğinde direk boyu olacak ve 7 cm göz genişliğinde sağlam tel ve üst kıskmına 3 sıra dikenli tel olacak şekilde bir işimiz var iş sa

   k

  arya karasu ilçesinde ortalama olarak fiyatınızı öğrene bilirmiyim.

 96. Kastamonuda 27 dönüm araziyi çevirmek için gerekli olan Beton direkfiatı ve 1,5 m çit fiatı öğrenebilirmiyim? Siz yapabilirmisiniz?

 97. kayseride 30000 metre yerim var etrafını beton direk ve telle çevirmek istiyorum metre kare fiatını yazarsanız sevinirim tşkler..

 98. 1500mt eni 2000mt uzunluğunda mera arazisi kiraladım etrafını çevirme maliyeti ne olur helozon tel ile demir veya beton kazık ile bir maliyet hesaplaması fiyat verebilirmisiniz tşk

 99. tel çit uygulamasını sinop ayancık ilçesinde yapar mısınız? metre fiyatı nedir? alanımız baya var.

 100. akyazıya 60 km uzaklıktakı evimizin etrafındaki tahta çitlerimiz eskidi..

  bu çitleri sizin beton direkli citle yenilemek istiyoruz toplam uzunluk 250 mt

  bizi ararmısınız…

  teşekürler

  rıdvan

 101. silivri ve çatalca bölgesinde parselizasyon işi ile uğraşıyorum. Beton direk kullanımım çok oluyor eğer mantıklı fiyat teklifinde bulunursanız sizinle çalışabiliriz.

 102. Kayseride 2 adet 7000 metre karelik arsam var.yaklaşık çevresi 400 metre gelmektedir.İki çeşit kapama yapmayı düşünüyorum.1)Beton direkli tel örgü 2)Demir direkli dikenli telli (10cm aralıklı)4000 metre tel en uygun fiyat ne olur

 103. yaklaşık 2800 metre 278 dekar alan, beton direk ve tel çit çevirmesi yapacağım fidanlık için toplam yaklaşık maliyet ne olur bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

 104. 125 metre uzunluğunda tel çekmeyi düşünüyorum direklerle birlikte fiyat alabilirmiyim

 105. 3 dönüm yada 4 parsel yerim var etrafını çevirmek istiyorum tahmini fiyatını merak ediyorum kırşehire ürün gönderiyormusunuz

 106. merhaba 100m mesafali beton direkli tel çit fiyatı alabilirmiyim

  iyi çalışmalar

 107. NİĞDE ULUKIŞLA İLÇESİNDE BAHÇE ETRAFINA TEL ÖRGÜ İLE ÇEVİRMEM NE KADARA MAL OLUR

 108. Merhaba;
  1832 M2 bahçemiz var Beton direkli tel çit ile kapatmayı düşünüyoruz Arsamız Beykoz İstanbul da dir. Fiyat verirmisiniz.
  Saygılarımla

 109. 6 dönüm arazim varçsanırım 310 – 320 metre kadar , BETON DİREKLİ TEL ÇİT ile kapatılmasını istiyorum.yer izmit / derincede.
  yaklaşık olabilecek en uygun fiyatı bildirmenizi istiyorum.
  HAYIRLI ÇALŞMALAR

 110. 500 metre uzunlugunda tel çekmeyi düşünüyoruz fiyat alabilirmiyiz. kolay gelsin..

 111. merhabalar öncelikle teşekkür ederim sorulan soruların cevaplarını değerlendirdiğiniz için benim balıkesir edremit kadıköy ilçesinde bir arsam var 324m çit yaptırmak istiyorum bana ne kadara mal olur teşekkür ederim

 112. 420 metre çevreli bağ diktim 10000 metre kare alan nekadara tel çekersiniz maliyeti ne olur

 113. 700 metrekare arsayu beton direk dikenli telle çevirmek kaça mal olur . saygılarımla

 114. ıyı gunler 50 donumluk bır arazım var hısselı oldugu ıcın kendı alanımı ormek ıstıyorum,uygun fıyata beton dılek ıstıyorum ,kullanılmıs olması daha makbule gecer dıye dusunuyorum yardımcı olursanız sevınırım saygılarımla 5444509578

 115. iyi günler.
  yaklaşık 20 dönüm tarlanın 3 tarafına toplam 750 metre çit yaptırmayı planlıyorum. tarla olduğundan pahalı bir proje aramıyorum. sadece yabancı hayvanların girmasını istemiyorum.
  2.kalite telden de yapılabilir. toplam çit çekme dahil uygun maliyet göndermenizi rica ediyorum.Yer Gelibolu’dadır.

  teşekkürederim.

 116. 80 metre beton direkli tele ihtiyacım var 25 kadar egimli direk dikenli tel ve ray sistemli kapı ne kadara mal olur fiyat verirseniz sevinirim ESKİŞEHİRE KARGOYLA yollama şansımız varmı TEŞEKKÜRLER…

 117. 1,5 m yükseklikte 150 metre 3-7 göz tarla için kafes tel çit gereklidir maliyeti hakkında bilgi vermenizi rica ederim.

 118. adapazarı kuzulukta 2 dönüm arazim var etrafı beton çit yaptırmak istıyorum ayrıca arsa otadan ikiye bölünereçek metre karesi 1850 ama ben 2 dönüm olarak yazdım fiyat konusunda yardımcı olursanız çok sevinirm (acil) işçiliğiyle beraber hesaplarsanız sevinirim şimdiden teşkürler.tel 0535 826 13 74

 119. Merhaba..Ben 8400m2 ve 320mt çevresi olan zeytin bahçesinin etrafını koyun ve keçilerin girip zarar vermemesi için tel örgü ile çevirmek istiyorum..bunun için önereceğiniz en uygun ve ekonomik çözümü en kısa sürede bildirmenizi rica ediyorum.

 120. Beykoz/Alibahadır köyü (Riva Yolu üzeri) asvalta cepheli dikdörtgen konumlu tarlanın ön cephe hariç (İstenirse röperli çap örneği gönderilebilir.) üç cephesi BETON DİREKLİ (1,5 M ÜST SEVİYE OLMAK KOŞULU TEL ÇİT)İN ROJELENDİRİLİP İSTENİLEN BEDEL VE ÖDEME ŞARTLARININ TARAFIMA BİLDİRİLMESİNİ RİCA EDERİM.Şimdiden teşekkürler.

 121. Büyükyoncalı da(Çerkezköye yakın) 1067 m2 lik kenar uzunlukları toplamı 140 metre olan arazimi beton direkle çevirmek istiyorum.Fiyatını öğrenebilir miyim?Ve kaç günde tesli edilebilir?İyi günler.

 122. 22500dekar araziyibeton direk ve tel örgü ile çevirmenin maliyeti ne olur?Bilgi verirseniz sevinirim.Saygılar.

 123. Çevresi 700 m olan tarlamı 1.50 m yükseklikte kafes teli ve L demiri ile çevirmek istiyorum.İşçilik ve malzme dahil yaklaşık kaç Türk Lirası na yaptırabilirim.Saygı ve selamlarımı sunarım.

 124. 7800 m2.lik tarlanın etrafını beton direkli tel çit ile çevirmeyidüşünüyorum. Bu işlemin bana maliyeti ne kadar olur? bunun içerisinde benim yapmam gereken veya şirketinizin yapacağı neler vardır? yani, örneğin beton direkleri kim dikecek, çimento kime ait olacak, tel örgüyü kim çekecek vs. gibi benim yapmam gereken ve maliyete dahil olacak ve olmayacak olan hususlar nelerdir? teşekkür ederim.

 125. 20 dönüm arazimizi betonlu tel çit ile çevirmek istiyoruz. fiyat yaklaşık ne kadar olur. iyi günler.

 126. 750 m2 lik alanın çevresine(25*30) tel çektirmek istiyorum.demir direkli ve beton direkli fiyat hesaplarmısınız?

 127. Merhabalar,45 dönüm tarlamı beton direkli tel ile çevirmek istiyorum.Tarlamız Orhangazi (Bursa) da.Yaklaşık maliyetimiz hakkında bilgi vermenizi rica eder iyi çalışmalar dilerim.
  Adnan

 128. 1000 dönümlük yerimiz var beton direkli tel örgü cektirmek istiyrm 2.00 m boyunda olanında fiyat veririseniz

 129. 1 dönüm arsayı örgü tel ve beton direk ile çevirmek istiyorum. 5 metrede sürgü kapısı olacak malzeme ve işçilik fiyatını ayrı ayrı verir misiniz?

 130. yaklaşık 350m arazım beton çitle çevrilecek m sini kaça yapıyoruz

 131. 950 metre kare tarlanın demir direkli tel ile çevrilmesinin ortalama maliyeti ne kadar olur bilgi vermenizi rica ederim.

 132. 9.ana jet üssü çevresi 3000 mt çit ve üstü dikenli tel işimiz var bilgi verebilirseniz çalışabiliriz. selamlar.

 133. iyi gunler 40 degar araziyi tel beton direkile cevirmek istiyorum.bana maliyeti ortalama nekadar olur.iyi calismalar

 134. MRb İyi çalışmalar

  yaklaşık 15 dönüm tarlayı tel örgü ile çevirmek istiyoruz, yaklısık maliyeti içilik sahil ne kadar olur, beton direk ve 185cm tel örgü için iyi calışmalar

  murat

 135. hayirli calismalar
  17000 m2 araziyi beton direk usulu ile yerden yukseklik 2m olucak sekilde kapatmanin maliyeti nedir?

 136. selam.. 500 m çevreli bahçeye beton direkli tel çit ve boru direkli olan kaça çıkar…saygılar…..

 137. 20 dönüm arazimin etrafını tel beton direkli çit ile çevirmek istiyorum. Maliyeti nedir teşekkürler.

 138. merhaba ben afyon çaydan basri erkol 13667 m2 bahçemin etrafını 7*7 cm aralıklı kalvanizli tel artı üst tarafına 2 sıra bırıraklı tel beton direk 2.4 m boy direk ara mesafesi 3 metre olarak bahçemin etrafını çevirtmek istiyorum anahtar teslim fiyatınız ne olur

 139. 150 dönüm araziyi 1,5 metre beton direkle 3 milimlik telle çevirmek istiyorum maliyeti ne olur.

  VEYA Aynı araziye toprak üstü 1,5 metre olacak sekılde dikenli tel cevrilcek sekılde yaparsak maliyet ne olur

 140. 300 metre kafes tel-beton direk (2.40m) veya profil direk (L profil)İişçilik dahil fiyatı öğrenmek istiyoruz teşekkür ederiz.

 141. beşgen şeklindeki arsamın etrafını beton direkli,5×5 cm göz aralıklı,2 mm kalınlıktaki,150 cm yükseklikteki fens teli ile çevirmek istiyorum.ayrıca en üstte 3 sıra dikenli tel olacaktır.arsanın çevre uzunluğu 104 mt.ve 5 köşeli dir.en uzun kenar 37,85 metredir. diğer kenarlar 17,15 mt,14,14 mt,23,91 mt,10,32 mt.

  verdiğim bilgiler ışığında bu işlemin, malzeme ve işçilik olarak maliyeti ne olur.tarafıma e-mail atarak bilgi vermenizi rica ediyor saygılar sunuyorum.

 142. slm ben fatih antalyadan bana galvanizli tel gerekli 1rulo nun fiati ve direklerin fiatı ne olur nakliye dahil antalya finikedeyim

 143. 180 metrelik uzunlukta beton direkli bahçe çiti yaptırmak istiyorum. fiyatı ayrıntılı olarak gönderebilirseniz sevinirim. teşekkürler…

 144. beton çit telleri metre fiyatları ve yerden boyu ne kadar teşekkürler

 145. izmir torbalı da bulunan çevresi 230 metre olan arazinin çevresine düz betton direkli 1,50 metre yüksekliğinde örgülü tel çektirmek istiyorum yaklaşık maliyeti ne olur bilgi verirmisiniz.

 146. 17.5 dönüm tarlayı beton direkli çit ile çevirmek istiyoruz.Kaç tl.ye mal olur.

 147. 154 Adet 240 cm boyunda beton direk
  20 adet 180 cm boyunda destek direk
  20 top 150×3.5×3.5 ml çit tel
  50 kg gergi telli
  40 kg bağlama telli
  6 top dikenli tel fiyatı gönderirseniz sevinirim daha öncedende sormuştum sadece telefonunuzu göndermiştiniz. ilginize teşekür ederim

 148. 2.m.lik direk ve tel fiatı yaklaşık 400 m2 yer için arsanın bulunduğu yer kastamonu nun inebolu kazası lütfen fiyat gönderirmisiniz tşk.

 149. mehmet taşgın

  merhaba, silivride 2000mkare tarlama 3 metre yüksekliğinde beton direkli tel yaptırmak istyiorum. maliyeti ne olur? acil cevabınızı bekliyorum. iyi çalışmalar.

 150. Erdinç YILMAZ

  İstanbul Silivri Beyciler köyünde 3 dekarlık arazinin ( çevresi yaklaşık 280 m )beton direkli çit ile çevrilmesinin bedeli hakkında mail adresime bilgi verebilirmisiniz,hayırlı işler dilerim.

 151. bahçemin etrafı yaklaşık 400 metre dir etrafına 140 Adet 240 cm uzunluğunda beton direk 10 Adet 180 cm boyunda destek 18 top 150×3.5×3.5 mm Çit teli 42 kg gergi teli 5 top dikenli tel Fiyatlarını bana bildirirseniz memnun olurum vede telefon ve adresinizi bildirirseniz memnun olurum teşekürler.

 152. önceki isteğimde mailimieksik yolladım doğrusu tayfunerden@ynggrup.com

 153. 22 dönüm bir araziyi beton direkli tel çit ile kapatmak istiyorum. Malzeme ve nakliye ücreti ile beraber toplam maliyetini bildirirseniz
  sevinirim. Yer Lüleburgaz / Kırklareli

 154. CÜNEYT CENGİZ

  IZNİR KEMALPAŞA MERKEZE YAKIN ARSAMIZIN 150 METRELİK KISMINI BETON DİREKLİ ÇİT İLE ÇEVİRMEK İSTİYORUZ .TEL ÖRGÜNÜNDE ÖZELLİKLERİNİ YAZARAK NAKLİYE VE İŞÇİLİK DAHİL BİR FİYAT RİCA EDİYORUM. SAYGILARIMLA

 155. Muğla İçinde 5 dönüm civarında bir tarlam var etrafını tel örgü ile çevirmek istiyorum. bir tarasında duvar olduğu için çevre uzunluğu 120m civarıda bulunmaktadır. tel örgünün yüksekliğini 2 M olarak düşünüyorum. maliyet ne kadar olur. tarafıma bildirebilirmisiniz ilginiz için teşekkür ederim saygılar. İdris DURAL

 156. selam ben sivasta babamın bahçesini tel örgüyle çevirmek istiyorum yaklaşık iki üç dönüm beton direkli ve üstü dikenli tel olmak kaydıyla yukseklik yaklaşık 2 metre olabilir bana işçilik ve montaj dahil fiyat verebilirmisiniz koy sivasa yaklaşık 70 km ayrıca sadece sivasta teslim tel ve beton direk fiyatıda verebilirseniz sevinirim teşekürler

 157. iyigünler yaklaşık 200 adet beton direk ve2.5 metre mesafedebir direk kullanılacak şekilde dikenli tele ihtiyacım vardır bana fiyat bildirebilirseniz sevinirim

 158. mustafa taşdemir

  35 dönüm arazi cevresi üst tarafı dikenlı beton direklı tel cıt malıyetı naklıye işcılk ve naklıye işcılık hariç malıyetı ne kadar olur cevabınızı beklıyorum acıldır

 159. TARLAMIN ETRAFINA (300 METRE) 1.5 METRE YÜKSEKLİĞİNDE TELLE ÇEVİRMEK İSTİYORUM TEL, MONTAJ, İŞÇİLİK FİYATI NE OLUR?

 160. mustafa kuşoğlu

  180 metre yerim war we burayı beton direkli çit uygulaması yaptırmak istiyerum bana kaça çıkar we en son ne olur cewap bekliyorum en kısa zamanda olursa sewinirm

 161. 6 dönüm diktörtgen şeklinde yerim var buraya 60cm yüksekliğinde beton üstünede betondirekli tel örgü yaptırmak istiyorum maliyeti ne olur cevaplarsanız memnun olurum

 162. 300 adet beton direk+ 750 metre 1,5 veya 2 lik tel ne kadara mal olur bize işçilik nakliye bize ayiy tel ve direk fiyatlarını ayrı ayrı söylermisiniz

 163. 260 metre yrim var kablo tel yeşil renk 3milim olacak beton direkli maliyeti nekadar olur telefonuzu bekliyorum acele

 164. 0silivri selimpaşada arsa beton direkli çit 2000 mr kaça mal olur birde tasit olayı varmı

 165. 10 dönüm arazim var boru direkli tel ile çevirmek istiyorum arazim düz dür.bana maliyeti ne kadar olur izmir aliğada yerim bayiniz varsa tel no alabilirmiyim

 166. merhaba
  110 merte uzunluğunda yaklaşık 2 metre yükseklikte yani 4 sıra dikenli tel 2 sıra da çapraz gerdirilecek ölçüde dikenli tele ihtiyaç var fiyat ve özelliklerini tarafima bildirmenizi rica ederim
  fax:216 391 00 67
  Faut Kutlug

 167. 30 dönümü çevreliyecek beton direk ve telin fiyat listesini rica ediyoruz
  !

 168. selamlar..
  çanakkale ayvacık ilçesinde tarlamızın etrafına 780 m tel çit beteon direkli ve demir direli 1.50 yüksekilkte çevirmek için fiyat verirmisiniz…teşekkürler .
  hayırlı işler…..

 169. 200 dönüm ve 3000 ağaç dikilecek bi alanın etrafını kaç tl ye yapıyorsunuz …teşekkürler şimdiden…

 170. 100 m uzunlugunda 2 m yüksekliginde bahçe teli en ucuzunun fiyatı ne olur nakliye bize ait teşekkür ederim

 171. Ortalama 15 dönüm bir tarlanın etrafını üst tarafı dikenli beton direkli tel çit ile çevirmenin maliyeti nedir. (Nakliye – işçilik dahil ve hariç ayrı ayrı lütfen)

  İyi çalışmalar

 172. 1800m örgü tel. 400 adet beton direk çift sıra gergi teli 3600m 1800m dikenli tel we 4m sürgülü kapı lazım benimle iletişime geçebilirmisiniz

 173. HER DİREĞE 3 SIRA DİKENLİ TEL DÜŞÜNÜYORUM.ACİL CEVABINIZI BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 174. 10 dönümlük bir arazim var.etrafını dikenli telle çevireceğim.Kaç metrekare tel sipariş edebilirim.

 175. 5 dönümlül bir araziyi beton direkli tel çit ile kapatmak istiyorum malzeme ve kargo ücretiyle beraber toplam maliyet bildirirseniz sevinirim iyi çalışmalar

 176. 2.5 mm kalınlıgında 1.5m boyunda 1top geçmeli tel kaç liradır? maras teslimi

 177. beton çit m2 fiatınız nedir

 178. 4000 m beton direkli 5×5 örgü telli ve 30mde bir iç ve dış payandalı 1,85 m yükskliğindeüzeri 3 sıra dikenli telli çit için fiyatınızı bekliyorum. başarılar…

 179. yaklaşık 400 m çevresi var arazimin. tamamını beton direkli tel çit ile çevirmek istiyorum.

 180. Ekrem Cömertel

  200 M çevresi olan bahçeme beton direkli Tel çit yaptırmak istiyorum kaç liraya mal olur taksit yapıyormusunuz.

 181. DUTLUCA BELEDİYESİ

  ATIKSU DOĞAL ARITMA ALANININ ÇEVRESİNİ ÇEVİRMEK İSTİYORUZ.
  130X90 METRE 4 KENARI İÇİN YÜKSEKLİK 2 METRE CİVARINDA HANGİ TÜR DÜZENLEME YAPABİLİRİZ

 182. YAŞAR ODABAŞ

  400m uzunluğunda 1,5 m yüksekliğinde 4mm veya 3,25 -3,5 mm galvaniz 7cm *7 cm örgü tel ve direk için fiyat verirmisiniz ?
  sadece malzene

 183. yaklaşık 40 metre duvarın ustune yukseklıgı 1 metre olan panel çit yaptırcaz işçiligi ve nakliyesi bize ait olcak ne kadara maal olur cevaplarsanız sevinirim iyi çalışmalar

 184. yaklaşık 2 dönüm bahçem var etrafını beton direkli tel ile çevirmek istiyorum maliyeti ne olur.yardımcı olursanız sevinirim.

 185. hüseyin sırrı

  8 dönüm arazinin beton direk li ve demir borulu çevrisi ne kadara mal olur.teşekkürler

 186. 200 metre “beton direkli tel çit” ile çevirmek istiyorum.. herşey dahil fiyatı nedir.? TEŞEKKÜRLER

 187. istanbulda 5000 m2 tarlanın etrafını beton direk ve tel çitle çevrilmesi yükseklik 2 m maliyeti ne kadardır

 188. 650 m2 arsam var bunun etrafını cevırmenın malıyetı nekadar

 189. Merhaba;
  Erzurumda bayiniz veya temsilciniz varmı ?
  Birde 20 dönümlük bir tarlanın etrafını beton direkli tel çit ile çevirmek istiyorum maliyet için yaklaşık bir tutar söyleyebilirmisiniz (yükseklik 2 m olabilir).

 190. yalava çiftlikköy deki 3350 m2 arsamın etrafını çit ile çevirmek istiyorum.Kalitelere göre maliyetlerini vermenizi rica ediyorum
  teşekkürler

 191. 600 metrekare bahçe için. toprak üstünde kalacak kısmı 1,5 m olacak şekilde beton direk ve galvanezli tel ile araç girebilecek çift kanatlı kapı dahil, işçilik hariç fiyat ne olabilir. Teşekkür ederim.

 192. Merhaba. Yalova Armutlu’da 60 dekar arazim var. Etrafını beton direkli telle çevirmek istiyorum. Yükseklik olarak 1,5 m düşünüyorum ama sizin değerlendirmenizde önemli.

  İlgili çalışmanız ve teklifininizi bekliyorum.
  Teşekkür ederim.

 193. 15000 metrekare tarlamı beton direkli (kafes)tel ile çevirmek istiyorum fiyat verebilirmisiniz. Kurulum dahil Edirne Keşan da
  Saygılarımla.

 194. Merhaba,

  6 dönüm arsamızın etrafını beton direkli şekilde çevirmenin maliyeti nedir?

 195. 5800 m2 olan arsamı “beton direkli tel çit” ile çevirmek istiyorum.. herşey dahil fiyatı nedir?

 196. Abdullah ELÇİM

  Ankaraya 50 km mesafede çevre uzunluğu 450 metre olan bir araziye beton direkli ( Eğri kafalı 3 sıra dikenli tel uygulanarak ) tel örgü uygulamasının toplam maliyetini ögrenebilirmiyim
  Teşekkürler
  Not : Yapılacak işin garanti süresi nekadardır.

 197. 8dönüm tarlanın dikenli tel ile çevrilmesi endüşük malzemeden ne kadar tutar.taksitlendirme olurmu bilgi verirseniz sevinirim.tşk

 198. 1000m2 lik yere dikenli tel örğüden ne kadar fiyat çıkar hesaplıyabilirmisiniz tşk ederim

 199. 5000 metre kare bahçemi telle çevirmek istiyorum. Bana maliyeti ne olur. Yapılacak iş ve işlemler hakkında teferruatlı bilgi verebilir misiniz.
  İlginize şimdiden Teşekkürler…

 200. 11000m2 lik tarlamda bodur ceviz yetiştirmek istiyorum. Tarlamın etrafını beton yada demir direkli çitle çevirmek istiyorum. Tarlam izmirin dikili ilçesine 4 km mesafede izmir ayvalık yolu üzerindedir. Bana ayrıntılı bilği (fiyatı, ne kadar zamanda yapılır, çit yüksekliği, kalitesi) verirseniz sevinirim. Hayırlı işler.

 201. murat dağdeviren

  İyi günler 120 metre çevresi olan bir bahçem var etrafını 2 metre yükseklikte beton direk ve 1.50 Cm. galvanizli örgü tel ve eğriboyun kısımlarını da dikenli tel ile çevirmek istiyorum bana ortalama fiyatı ne olur, teller ve direkler katiteli olmak şartıyla. Teşekkür eder hayırlı işler dilerim.

 202. 11 dönüm tarlaya beton çit kaça mal olur herşey dahil

 203. 8500 metre kare bahçem telle çevirmek istiyom maliyeti ne olur.. tşklr

 204. Gürsel ŞAHİN

  Merhaba 10 donum arsa icin 1.5metre yuksekliginde uygulama icin asagidaki urunlerininizin birim fiyatlarını gecebilirmisiniz

  beton direk fiyati
  helozen tel fiyati
  jiletli tel fiyati

  tesekkurler

  Gursel SAHIN

 205. Ahmet Yüksel ÖZDOGAN

  12000 M2 Tarlamın etrafını beto direkli tel çit ile çevirmek istiyorum.Malzeme fiatlandırması,eger firmanız işçiliginide yaparsa ne kadar bir maliyet çıkar ayrı ayrı en kısa zamanda bildirirmisiniz teşekkürler.Yükseklik 1.50 cm.civarı

 206. 3 DÖNÜM ARAZİM VAR İÇİNE CEVİZ DİKECEĞİM KAÇ METRE TEL ALMAM LAZIM VE MALİYETİ NE KADAR OLUR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 207. 500 metre uzunluğunda araziyi 2 metre yüksekliğinde telörgüyle çevirmek istiyorum beton ve demir olarak maliyet ne olur.hayırlı işler

 208. değerli yetkili aşağı yukarı 500 metreye 200 metre yani 100 dönüm bir araziye(ki içine ceviz ekeceğiz) en uygun tel ne olacaktır? ve fiyatı kaça çıkacaktır?tavsiyeniz varsa ihtiyaç duyuyoruz saygılar

 209. 320 metre çevresi olan bahçemin etrafını 2metre boru drekli 1,50 galvanizli tel örgüyle kapamak istiyorum bana maliyeti ne olur.saygılar

 210. hayırlı işle bana aiit 12 dönümlük arazim var anayol üzerinde düzzeminli bir arazi dörtköşe beton direkli örgü kalvaniz telle üzeri bıtraklı telle çevirmek istiyorum komple kapı çekmece kaça maalolur şimdiden teşekkür ederim hayırlı işler.

 211. İyi günler 120 metre çevresi olan bir bahçem var etrafını 2 metre yükseklikte beton direk ve 1.50 Cm. galvanizli örgü tel ve eğriboyun kısımlarını da dikenli tel ile çevirmek istiyorum bana ortalama fiyatı ne olur, teller ve direkler katiteli olmak şartıyla. Teşekkür eder hayırlı işler dilerim.

 212. 10 DÖNÜM ARAZİYİ BETON ÇİTLE ÇEVRELEMEK ORTALAMA OLARAK KAÇA MALOLUR?

 213. 850 dekar sahanın dört sıra dikenli tel ile çevrilmesinin maliyeti ve yapım süresi nedir.

 214. 300 metre kare alan bir bahçem var 2 metrelik beton direklerle çit çevirmek istiyorum bana nekadara mal olur.
  saygılarımla

 215. tarlanın etrafını beton direk ve telle örtmek istiyorum. bunun için gerekli olan 250 tane beton direge ihtiyacım var acaba beton direklerin tanesini kaça alabilirim
  yanıtlasanız çok memnun olurum şimdiden tesekkürler

 216. ergin tütüncüler

  250 metre çevrisi olan arazimin etrafını 2 metre yükseklikte beton çitle çevirmek bana ne kadara çıkar. kolay gelsin.

 217. bahattin esgin

  ferhatpaşadali fabrikamızın 25 metre olan tek cephesini üzeri jiletli tel olmak şartı ile 1,5 metrelik set duvar üstüne kaplatmak istiyoruz bununla ilgili fiat bilgisi yollarsanız sevinirim……….artı izolasyon bahattin esgin

 218. Ercan Erdoğan

  Merhabalar 13500 m2 bir bahçem var çevresini beton direkli çit ile cevirmek istiyorum. Fiyat verebilirmisiniz.
  İyi çalışmalar

 219. 350 metre çevrisi olan arazimin etrafını 2 metre yükseklikte beton çitle çevirmek bana ne kadara çıkar. kolay gelsin.

 220. Leatherstocking region

  comment2, Tl goodell, [url=”http://5474.v3m4rci.tk/”]Tl goodell[/url], 22478, 10th plantet, [url=”http://3395.4ty92x0.tk/”]10th plantet[/url], ysye, Paul borg gifu, [url=”http://0489.b7t6ovw.tk/”]Paul borg gifu[/url], usansu, Chantecaille frangipane, [url=”http://7463.zvo8c2k.tk/”]Chantecaille frangipane[/url], >:-[[[, Edwin keach, [url=”http://7537.ft8zf7v.tk/”]Edwin keach[/url], aoof, Unreasonable compensation matters, [url=”http://5105.fhan128.tk/”]Unreasonable compensation matters[/url], qyjbf, Final fantasy xi pld forums, [url=”http://1019.kj37cnr.tk/”]Final fantasy xi pld forums[/url], %-], Zygomatic arch, [url=”http://3382.3z8qole.tk/”]Zygomatic arch[/url], :-DD, Lo que dice justi, [url=”http://5233.671f9lt.tk/”]Lo que dice justi[/url], 9588, Vsi meter services, [url=”http://3070.57t5lpy.tk/”]Vsi meter services[/url], %]],

 221. selamlar kolaygelsin 2 adet bahçemvar 1. 150*100 2. 100*60 civarında. kafes tel ile çit yaptırmayı düşünüyorum bana uygun bir maliyet çıkartırsanız sevinirim.

 222. 2,5 metre boyunda 300 adet galveniz çit direği ihtiyacım vardır. Ayrıca 1,5 m genişliğinde 7*7 gözenekli çit telide satın almak istiyorumkdv dahil fiyatlarınızı mailime gönderirseniz sevinirim
  Saygılarımla

 223. hüseyin yanık

  200 metre çevresi olan bahçemin etrafı en ekonomik şekilde hayvan giriş ve cıkışına müsaade etmeyecek şekilde 1,50 yüksekliğinde kafes telle çevirmek istiyorum.bilginizi ve fiyatlarınızı rica ederim.

 224. 290 m dikenli ve jiletli tel 2m düz beton direkli tel çit uygulama fiyat listesini mail olarak atarsanız ilgileneceğim…

 225. kenan püşüroğlu

  merhaba 600 metre tarlamın çevresini ekonomik olarak sarmak istiyorum .bilgi verirmisiniz.teşekkürler

 226. 3000 metre uzunluğunda,150cm.yüksekliğinde,tel çit ya da panel uygulaması işimiz var,uygulama ve fiyat hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkürler

 227. slm.yaklaşık 500 m2 bir arazımı beton çit yaptıracam kaç adet beton dırek izgara tel işçilik yanı toplam malıyet ne olur.bana yardımcı olursanız çok sevınırım.

 228. ramazan karataş

  slm 7,5 dönüm arazinin 650 mt uzunlugunda beton direk ve örgülü telle çevrilmesi direklerin kavisli kısmına 3 sıra dikenli tel çekmesi ortalama fiyatınız yada mt fişyatınız yer bursa yenişehir

 229. 600 metrelik evimin çevresini telle çevirmek istiyorum. Maliyet hesabını çıkarır mısınız?

 230. beton direğe kaç adet delik bırakabiliyorsunuz kalıplar standartmı? isteğe göre delik sayısını artırabiliyormusunuz bana 160 adet direk lazım en uygun fiyatı verebilirmisiniz

 231. ben yapacagım bahceyı cevırmek ıcın tel orgu fıyatı arastırıyorum yardımcı olursanız sevınırım
  arsa 2500 metre kare 2m yukseklıkte demır dırek
  fıyat verırsenız sevınırım

 232. Öncelikle kolay gelsin 40 Dönüm Arazim var. Beton Direkli Tel Çit ile çevirmek istiyorum acaba maliyeti ne kadar olur.

 233. s.a 300 mt kalvenizli 2 mt yükseklikte örğülü bahce teli
  göz aralığı en düşük ve en yüksek ayrı ayrı fiyatlarını öğrenebilirmiyim

  birde 100 ad 2,5 yükseklinde beton direk

  600 mt kalvenizli dikenli telin fiyatlarını öğrenebilirmiyim
  TEŞEKÜRLER

 234. 350 metrelik evimin çevresini telle çevirmek istiyorum. Maliyet hesabını çıkarır mısınız?

 235. arazım 320 metre et rafını 7*7cm lık 3mılımlık telle cevırmek ıstıyorum dırek boy uzunlugu 2 metre olacak 1500 lık barı telı lazım ve 3sıra celık tel malıyetı ne olur ıscılık bana aıt malzeme eve teslım olacak sekılde bı fıyat alabılırım ılgılenırsenız sevınırım ıyı gunler

 236. mehmet tarınç

  yaklaşık 4200 metre çevresi olan bir bahçe için nato tipi 2 metre yükseklikte direk ve çit teli fiyatlarını öğrenebilirmiyim teşekkürler

 237. 200m beton direkli 3mm galvenis telden bahçe cevirme kaç tl ye yapılır

 238. sayın yetkili,

  102 dönüm arazimin etrafına toprak üstü 2 m olacak şekilde 3 m aralıklı tel örgü ve üzerinide 2 veya 3 sıra dikenli tel ile kapatmak istiyorum . Yer aksaray da işçilik dahil anahtar teslimi fiyat ve ödeme koşullarını tarafıma bildirmenizi rica ederim.

  iyi çalışmalar

 239. 250 m x 40 m tarlam var 250 m lik yan tarlada tel var toplam 330 m 150 cm telli direkli fiyatı ne olur

 240. beton direk lerin ve bahçe telinin metre fiyatını öğrenebilirmiyim

 241. Selamlar, yaklaşık 2400m.çevresi olan arazim için en ekonomik şekilde,1.60m.yüksekliğinde beton direkli kafes tel ile çevırmek istiyorum,kdv dahil fiyat aralığı ne olabilir? Teşekkürler!

 242. 135 cm yüksekliğinde 60×60 2.3 mm örgü tel fiyatı almak istiyorum. Topu kaç liradır? 750 m. için fiyat verebilirmisiniz?

 243. Merhaba. 1 dönüm arazim var. Beton direkli tel ile çevirmek istiyorum. Maliyeti ne olur? Bilgi verirseniz sevinirim.

 244. merhaba 65 dönüm araziyi betonlu direk ve örgülü telle ve üzerine jiletli telle çevirmek istiyorum kabaca bir fiyat verebilirmisiniz saygılar direk boyu ortalama 1. 5 yada 2 olabilir bir fiyat gönderirseniz….

 245. 1.80 boyunda düz beton direk fiyatı nedir

 246. 1,5 mt yüksekliğinde (Galvanizli) 5m. aralıklı beton tel çit yapım işçiliğinin bedelinin tarafima bildirilmesi
  turgay altındal

 247. mustafa yıldırım

  benim 6 dönüm arazim var. beton direkli tel ile çerçevelemek istiyorum .bu bana ne kadara patlar ortalama bi fiyat göndeririseniz sevinirim

 248. 320 adet beton direk , 900metre 1.20 kafes tel, 900 metre dikenli tel fiyatını bildirmisiniz. zafer.ozer@hotmail.com 02865660234

 249. tel örgü fiat listenizi gönderırmısınız . slm

 250. yaklaşık 4000m.çevresi olan fidanlığım için en ekonomik şekilde,1.60m.yüksekliğinde beton direkli, 10m.de 1direk ve 3 sıra dikenli tel nakliye ve montaj dahil ve montaj hariç,kdv dahil fiyat teklifi rica ederim.mustafa akdoğan

 251. 160 metre uzunluğundaki, 2,00m yuksekliğinde hadımköyde bulunan iki adet 394 m2 arsayı çevreleyecek beton direkli tel çit imalatınızın fiyat teklifini almak istiyorum. çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 252. cüneyt bıyıker

  200 metre uzunluğundaki, 2,50 m yuksekliğinde beton direkli tel çit imalatınızın fiyat teklifini almak istiyorum. çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 253. Etrafı çevrilecek arsanın ölçüleri 40*30m beton direkli tel çitin maliyeti ne kadar olur montajını yapıyor musunuz? fiyat bilgisi almak istiyorum teşekkür ederim.

 254. Çevrilecek arsanın ölçüleri 40*30 m beton direkli tel çit ne kadara mâl olur?

 255. 2.5 metre beton direk fiyatı nedir? deve boyunlu

 256. iyi günler ben bahçemin kenarını beton direkli çitle çevirmeyi düşünüyorum bahçemin kenarı 350 metre çevresi var bunun bana maliyeti ne olur yaptıracak olsak bu çitlerin kurulumu size mi ait oluyor fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 257. 8 dönümlük tarlaya ceviz ekimi yapılacağı için beton direkli ve ya boru direkli tel çit kaç metre kullanılır acaba ve bana maliyeti ne kadar olur? şimdiden teşekkürler..

 258. 15 m ön cephe 30m derinlemesıne olan yeri beton direk ve telle çevirmek istiyorum maliyeti ne kadardır fiyat verirseniz sevinirim. teşekkür ederim

 259. sitemiz duvarlarına panel çit ve jiletli tel çekeceğiz. duvar uzunluğu 280 metre bunun 180 metresinin üzerine 1 metre yükseklikte panel çit ve jiletli tel çekilecek. geri kalan 100 metresinin üzerine ise 50cm yükseklikte panel çit çektireceğiz.bunların metre fiyatlarını ayrı ayrı bildirirmisiniz.İyi çalışmalar.

 260. 200m*100m (2m yüksekliğinde 3 sıra dikenli tel dahil) beton direkli çit çevirmek istiyorum ne kadara malolacağını öğrenmek istiyorum teşekkür ederim

 261. sinan altındiş

  1000 metrekate alanı beton direkli çitle çevirmek ne kadara maloluyor
  bildirirseniz sevinirim

 262. silivri sineklideki yazlığımın etrafını beton direkli çit teli ile çevirmek istiyorum toplam çevrilecek alan derinlik 78metre cephe 25 metre toplam:105 110 arası gerkli bilgilerinizi en kısa zamanda bana yazar veya ararsanız sevinirim iyi çalışmalar

 263. iyi günler.3 dönüm araziye ceviz ekiyorum etrafını fens teli ile çevirecem.kaç metre tel gider fiyatını öğrenebilirmiyim?teşekkürler

 264. 350 metretul uzunluğundaki, 2,50 m yuksekliğinde beton direkli tel çit imalatınızın fiyat teklifini almak istiyorum. çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 265. beton direkli tel çit fiatımız mail adresinize gönderilmiştir.

 266. YÜKSEKLİK ÖZELLİKLERİ
  DİKENLİ TEL KULLANIMI
  BAHÇE FENS TELİ KULLANIMI
  DİREK ÖZELLİKLERİ KONUSUNDA DAHA AÇIKLAYICI BİLGİ VERİRSENİZ DAHA RAHAT YARDIMCI OLABİLİRİZ

 267. ali ercan yılmaz

  beton direkli tel çit fiatımız mail adresinze gönderilmişitir.
  saygılarımızla

 268. istmeiş olduğunuz beton direk fiatlarımız mail adresinize gönderilmiştir.

 269. BETON DİREK FİATIMIZ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.

 270. beton direkli tel çit uygulama fiatımız mail adresinize gönderilmiştir.

 271. BETON DİREKLİ TEL ÇİT UYGULAMASINA AİT METRETÜL FİATIMIZ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.
  SAYGILAR

 272. PVC KAPLI TEL ÇİT PAENL İSTEĞİNİZE AİT BİLGİLER MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.
  SAYGILAR.

 273. İSTEDİĞİNİZ BETON DİREKLERE AİT FİATIMIZI MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR. TEŞEKKÜRLER

 274. PANEL ÇİT SATIŞ FİATLARI VE MONTAJ DAHİL FİATLARI MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.

 275. mail adresinize beton dökümü ve montaj fiatımız gönderilmiştir.

 276. istemiş oldunuz beton direkli tel çit uygulama fiatı mail adresinize gönderilmiştir.

 277. TARLANIZA AİT BETON DİREKLİ TEL ÇİT UYGULAMA FİATI GÖNDERİLMİŞTİR.

 278. mail adresi veya iletişim bilgilerinizi iletirsin gerekli bilgileri verebiliriz. tşk.

 279. MAİL ADRESİNİZE BETON DİREKLİ TEL ÇİT UYGULAMA FİATIMIZ GÖNDERİLMİŞTİR.

 280. ben bahçemde 20 m kadar bir alana çit çevirmek istiyorum.20-25 m fiyatı ne kadar gelir.yüksemliği 1.5 m olacak.şimdiden teşekkürler…

 281. MAİL ADRESİNİZE BETON DİREKLİ TEL ÇİT UYGULAMA FİATIMIZ GÖNDERİLMİŞTİR.

 282. ,stemiş olduğunuz tel beton direkli uygulama fiatımız mail adresinize gönderilmiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*