Epdm Zemin Kaplama

Epdm Zemin Kaplama

Pek çok insanın gün içinde, zamanlarının bir bölümünü bazı fiziksel aktivitelerle geçiriyorlar. Özellikle güzel havalarda hem hava almak hem çocuklarıyla oynamak ya da spor yapmak için, açık havada bulunan spor alanlarına da ya da parka gidiyorlar. Burada geçirdikleri zamanın kaliteli olması da tabii ki çok önemlidir. Bulunulan yerin fiziksel yapısı, araç gereçler bu kalitenin oluşmasında da önemlidir.

Bu yapıyı oluşturan unsurlardan biri de bu alanların zeminleridir. Son zamanlarda yapılan bu çeşit alanlara baktığımzda, daha önce betondan ya da toprak olan zeminin yerine,  yumuşak ve elastiki bir yapı kullanıldığını görüyoruz. Ve bu zeminlerin üzerinde yürürken, koşarken, spor yaparken ya da oyun oynarken ne kadar keyifli olduğunu da hissediyoruz.

[rev_slider epdm-zemin-kaplama]

 

Epdm zemin kaplama, bu zemin kaplama çeşitlerinden biridir. Su geçirgen özelliği, esnekliği, sporcu sağlığına uygun sentetik yapısı ile kişilere üzerindeyken keyif de veren epdm zemin kaplama, özel finişer makineleri ile 10 mm kalınlığında tek kat olarak ya da  sistem ve şartnameye bağlı olarak daha değişik kalınlıklarda da uygulanabilir. Epdm zemin kaplama yapımında kullanılan finişer makine, tüm saha genelinde muntazam bir kalınlık ve düzgün bir yüzey sağlar.

Epdm zemin kaplama, aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Her türlü hava şartlarına ve ışığa dayanıklıdır. Epdm zemin kaplamada değişik renk çeşitleri bulunmakla beraber renkleri de uzun süre dayanıklık sağlar. Kötü hava şartlarına karşı da dayanıklıdır.

Zemin kaplama da Türkiye’ de edindiği yeri koruyan “Demirhan Tel Çit Zemin Kaplama” epdm zemin kaplama  ile de sizlere hizmet veriyor.

Epdm Zemin Kaplama Tanıtım Filmi

epdm_zemin epdm_zemin21 epdm-zemin epdm-zemin1 epdm-zemin-82 zemin-epdm-zemin-epdm-zemin-6 zemin-epdm-zemin-epdm-zemin-42

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*