Galvanizli Tel

GALVANİZLİ TEL

GALVANİZLİ TEL İMALATI YAPIYORUZ!

Galvaniz Teller, sıcak daldırma galvanizle kaplıdır, dikenli tel, panel çiti, fırça ve kova imalatından, PVC tel, örgülü çit telleri, gergi teli, fens teli. kümes teli ve elek tellerine kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

SAE 1006, SAE 1008 ve SAE 1010 filmaşinden üretilen daldırma galvanizli tel, Ø 0,70 – 6,00 mm tel çapı aralığındadır.

Sıcak daldırma galvaniz tesisimiz son sistem elektronik cihazlarla desteklenmiş contini sistemde çalışan elektrikli tavıyla teldeki ısı dalgalanmalarını sıfıra indirmiş bir sistemdir. Galvaniz tesisimiz modern tel çekme makineleriyle tel çapında en asgariye indirilmiş hata payı ile ovalliği alınmış tam yuvarlak çapta üretilmektedir.

[rev_slider galvanizli-tel]

 

Ürün standardı :  TS EN 10244/BS 443/ DIN 1548/ASTM 475 olabilir

Hammadde standardı : SAE 1006/1008/1010/1030/1045/1060 olabilir

Kaplama miktarı: 64 gr/m2

Kaplama türü    : sıcak daldırma galvanizleme

Çekme mukavemeti : 800 N/mm2

Kangal ağırlığı : 50-1500 kg

Kangal iç çapı : 350/450/550 mm olabilir

Kangal Dış Çapı : 650/750/850/1100 mm olabilir

Ambalajlama : Rozet sarım kangal (4 yerinden çelik çemberle bağlı ve 4 adet kaldırma halkası ilaveli)

Kullanım Alanı: Helezon örgülü çit telleri, altıgen örgülü çit telleri, gabion telleri, kümes telleri, PVC kaplı teller, dikenli teller, boy kesilmiş galvanizli teller, elek telleri, askı ve asma tavan telleri, punto kaynaklı panel v.b.

Galvaniz teli çeşitli amaçlar için kullanılan boş arazi, meyve-sebze bahçeleri, ikamet edilen her türlü mekânların çevre düzenlemesinde, yeşillik alanlarda, parklar, gezi-mesire yerleri, piknik alanları, fabrika, şantiye alanları ve çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Amaç olarak ise dışarıdan gelecek davetsiz misafire karşı caydırıcılık ve meydana gelebilecek olaylara karşı koruyuculuk sağlamak amacıyla, düz tel olarak bilinen galvanizli tel örme makinelerimizde örülerek helezon fens teli haline getirilir. Galvanizli tel çok çeşitli amaçlarla çeşitli sektörlerde de kullanılmaktadır.

Galvanizli tel;  endüstriyel amaçlı, çevresel güvenlik sistemlerinde, tarım, orman, hayvancılık, inşaat, paketleme ve otomotiv sektörlerinde, enerji sektörü için çinko kaplı teller; kara ve denizaltı elektrik ve iletişim kablolarının zırhlanmasında, havai enerji nakil hatlarında, askı telleri ve diğer enerji sektörü uygulamalarında kullanılmaktadır.

 

Demirhan, galvanizli tel imalatında Türkiye’nin lider kuruluşudur. Galvanizli ürünler, çeliğin sağlamlığı ve işlenebilirliğini ile çinkonun korozyona karşı yüksek dayanımını birlikte sunmaktadır.

 

Galvanizli tel alanında da adresiniz Demirhan olsun!

35 yıldır tel ve çit sektöründe hizmet veren Demirhan Tel ve Çit Sistemleri, imalat ve pazarlama konusunda büyük bir başarı ile göstermiştir. Yılların verdiği tecrübeler ve gerçekleştirdiği işle sayesinde oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Demirhan,  yaptığı üretim ve pazarlama sayesinde ülke ekonomimize katkı sağlarken, istihdam ettiği pek çok kişi aracılığı ile de sayısız insana ekmek kapısı oluşturmaktadır.

Galvanizli Tel Tanıtım Filmi

 

galvanizli tel

9 yorum

 1. Selamun aleykum Galvanizli Düz örülmemis SICAK daldirma 2 mm 2.3 mm 3 mm Toptan tel fiyatini bize bildirirmisiniz saygilar

 2. Mrb. Bağım var 3.0 mm galvaniz gergi tel alacağım. 1 Kg kaç metre geliyor? 1kg fiyatı nedir? Pvc kaplama olursa fiyat ne oluyor?

 3. MERHABA 1,2 mm galvanizli tel fiyatınızı öğrenmek istiyoruz.200 kg lık rozetler halinde alacağız.tel:0 532 430 5456

 4. Elektrik akıllı tarla ve bahcelerde kullanilacak telorgu ile ilgili bilgi gonderiseniz sevinirm. Vahdet Das

 5. izmir’de küçük çalı bir işletmemiz var 2.00mm 2.10mm,2.20mm,2.30mm tel birim fiyatı alabilirmiyim şimdiden çok teşekürler

 6. Selam Galvanizli Düz örülmemis SICAK daldirma 2 mm 2.3 mm 3 mm Toptan tel fiyatini bize bildirirmisiniz saygilar

 7. MDear Sirs

  it was interesting to me to learn the prices gallvanized wire, black wire for Wire Mesh
  Bar Diameter: 1,2 mm – 4,0 mm

  We are interested in quality goods at reasonable prices

  please send me price list

  If your conditions are acceptable to us, we’ll be ready to place regular large orders with your company.
  We are looking forward to hearing from you.

  Yours faithfully

  avto oniani
  tbilisi.georgia

  esajınız

 8. Meraba 3 Mm kalvanizli gergi tel in 50 kilo olan rulosu kaç metredir ve fiatı kilo veya metremi satılıyor kilo veya metresi kaç para nakliye alıcımı satıcımı öder?saygılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*