Jiletli Tel

Jiletli Tel

Günümüzde işlevselliğin yanında, görünüm ve estetik büyük önem kazanmıştır. Alanların sınırını belirlemede ya da güvenlik amaçlı sınır çevirmede de görünüm büyük önem kazanmıştır. Sınır belirleme de güvenliği ve estetiği bir arada bulmak istiyorsanız, jiletli tel, tam işinizi görecek bir çit çeşididir.

Jiletli tel paslanmayan, uzun ömürlü, istenilen ölçülerde yapılabilirliği, her türlü hava koşullarına dayanıklılığı ile oldukça tercih edilen bir çevirme telidir.

Jiletli tel, güvenlik için oldukça ideal olan, isteğe bağlı olarak beton direk üzerine veya duvar üzerine uygulanmaktadır.

Jiletli telin; Düzlemsel jiletli tel, Helezon jiletli tel, Düz hat jiletli tel ve Puntalı jiletli tel olmak üzere 4 çeşidi bulunmaktadır.

[rev_slider jiletli-tel]

 

Ayrıca helezon jiletli tel; mevcut çitler üzerine, altına ve yanına, duvarların üstüne, altına ve yanına, mevcut zemine serilerek monte edilmektedir.

Jiletli tel; villa bahçeleri, site, konut ve apartman çevrelerinde, askeri alanlar ve havaalanlarının güvenliğinin sağlanması amacıyla, depolar ve fabrika etrafı güvenlik önlemi, okul bahçeleri ve sanayi yapıları çevrelerinde, karayollarında, şehir içi emniyet ve asayiş görevlerinde güvenlik amacıyla kullanılmaktadır.

35 yıldır tel ve çit sektöründe hizmet veren Demirhan Tel ve Çit Sistemleri, imalat ve pazarlama konusunda büyük bir başarı ile göstermiştir. Yılların verdiği tecrübeler ve gerçekleştirdiği işle sayesinde oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Demirhan Tel Çit Sistemleri,  yaptığı üretim ve pazarlama sayesinde ülke ekonomimize katkı sağlarken, istihdam ettiği pek çok kişi aracılığı ile de sayısız insana ekmek kapısı oluşturmaktadır.

Jiletli Tel Tanıtım Filmi

jiletli tel

jiletli-tel-49 jiletli-tel-jiletli-tel-1-2 jiletli-tel-jiletli-tel-7-2 jiletli-tel-jiletli-tel-14-2 jiletli-tel-jiletli-tel-48-2 jiletli-tel-panel-cit-18 razorpan-teller-uygulama1 zemin-jiletli-tel-46-2

<a href=”http://www.demirhantel.com.tr” title=”jiletli tel” >jiletli tel</a>

6 yorum

  1. 1 dönüm yeri jiletli telle ne kadara yapiyorsun hepsi dahil

  2. merhabalar. okul için 45 cm yüksekliğinde 350 m jiletli tel için fiyat verebilir misiniz?

    ayrıca işçilik ücretiniz nedir?
    teşekkür ederim

  3. 90-95 cm yüksekliğinde, 12,5-15 mt açılabilir, helezonik jiletli tel fiyatı alabilir miyim ? teşekkür ederim

  4. 60 cm çapında helezon galvanizli jiletli tel kg fiyatı verebilir misiniz? İyi çalışmalar.

  5. Trapez saç uygulaması maliyeti işçilik dahil 2.262 metre bide dikenli tel fiyatı istiyorum teşekkür ederim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*