Panel Çit

PANEL ÇİT

Panel çit alanında Demirhan Tel Çit Sistemleri olarak iddialıyız!

Panel çit öncü kuruluşlardan olan, Demirhan kalitesi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile hizmetlerine devam ediyor.

Sizler de panel çit yaptırmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Gerek güvenlik açısından gerekse görünüm itibarıyla memnuniyet yaratan firmamız değişik panel çit çeşitleriyle sizlerle.

Panel çit, genel olarak bina veya site etraflarına, güvenlik amacı ile uygulanan bir çit sistemidir. Güvenlik amacı ile kullanılmasının yanı sıra, uygulandığı mekâna kattığı dekoratif görüntü uygulama alanını genişletmiş ve panel çitlerin tercih edilmelerini arttırmıştır. Panel çit, tüm bu avantajlarının yanı sıra uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel olarak tercih sebebi olmaktadır. Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ve modeller söz konusudur. En çok kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ve beyaz da oldukça sık kullanılmaktadır.

[rev_slider panel-cit]

 

Panel çit farklı çeşitleri ile bina, işyeri ve sitelerin çevre güvenliğinde, otoyol kenarlarında, fabrika etrafında, spor tesislerinde, okullarda, park ve bahçelerde güvenlik ve görüntü amaçlı kullanılmaktadır.

Kullanılacağı yere göre değişik çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin Single panel çit;  ekonomik ve dekoratif ve yüksek kaplamalı bir ürün olduğu için, park bahçeler, yol kenarları, siteler, villalar, sanayi bölgeleri gibi yerlerde tercih edilmektedir. Panel çit sistemi, antrasit ve orman yeşili renk seçenekleri ile çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik olarak geliştirilmiş bir çit sistemidir. Deco demfor Panel çit sistemi, sağlamlığının yanı sıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik geliştirilmiş bir çit sistemidir.

Bunların dışında ayrıca panel çitte; Panel Çit, Single Panel Çit, Double Panel Çit, Demzor Panel Çit, Demfor Panel Çit, Deko Demfor Panel Çit ve Yüksek Güvenlik Çiti olmak üzere çeşitler bulunmaktadır.

Panel çit, gerek güvenlik gerekse estetik açıdan, en çok tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir. Panel çit uygulama şekilleri ve görsel farklılıklarından dolayı farklı çeşitlerde uygulanır. Panel çit imalatçısı olan firmamız, size en uygun ürünü, en uygun fiyatla uygulama garantisi vermektedir.

DEMİRHAN olarak PANEL ÇİT İMALATI ve PANEL ÇİT UYGULAMASI yapıyoruz.

Panel Çit

Panel çit uygulaması bahçelerin çevre güvenliğinde, sitelerin çevre güvenliğinde, parkların çevre güvenliğinde vb. güvenlik amaçlı kullanılır.

Panel Çit Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Göz aralığına ( 5x 15 )

Tel Kalınlığı   ( 4,5 mm)

Kullanılan Kaplama Malzemesi ( Galvaniz üzeri fırın boya )

Pane Çit Çeşitleri Nelerdir?

Dekoratif Panel Çit, DemFor Panel Çit, Double Panel çit, DekoDemfor Panel Çit

Not : Malzemelerimizi İnternet sitemizden görebilirsiniz.

Panel Çitin Fiyatına Etki Eden Unsurlar Nelerdir?

Göz aralığına ( 5x 15 )

Tel Kalınlığı   ( 4,5 mm)

Kullanılan Kaplama Malzemesi ( Galvaniz üzeri elektrostatik fırın boya )

Kullanılan Dikmelerin Çap Ölçüsü ( 50×50, 60×60 şeklinde)

panel çit

panel çit

panel çit

112 yorum

 1. Merhaba 150 metre alan kapatmak istiyorum 1.5 metre yüksekliğinde 150 metre uzunluğunda olacak panel çit olacak yer bolu mengende fiyat gönderirmisiniz lütfen

 2. 5*15*4,5mm kalınlıkta boyalı galvaniztelden çit ihtiyaçtır poz nosu nedir fiat listeniz ihtiyaçtır

 3. Merhaba,
  Apartman bahçemizdeki yeşil alanları 50cm panel çit ile çevirmek istiyoruz.
  Yeşil alanımızın kapatılacak çevresi 90 mt dir. Çalışma alanı temizdir. Fiyat teklifinizi rica ederim.

 4. 18 metre uzunlugunda ve 1.5 metre yüksekliğinde panel çit yaptırmak istiyorum.Göz aralıkları 5 x 15 dışında olursa.Yani daha dar göz olmalı.Ltfn fiyat verebilir misiniz?
  Tşkler.

 5. Akçakale halkeğitim merkezi bahçe ve çevre düzenlemesi çalışması doğrultusunda tahmini 500 mt çit ve 150 mt jiletli tel uygulaması için fiyat veya ölçüm ve fiyat için bilgilendirme hususunda görüşmek üzere tarafıma ulaşmanızı rica eder iyi çalışmalar dilerim.

 6. SEYFULLAH GÜNDOĞDU

  200 mt uzunluğunda bir yeri panel çit ile güvenlik altına almam gerek. Bana panel çit teknik şartnamesi ile fiyat teklifi gönderebilir misiniz. şimdiden teşekkürler. (panel çit 5*15 mm göz aralığı, 4,5 mm tel kalınlığı, dikmeler 50*50 mm olacak)

 7. yaklaşık 100 metre villa duvarı üzerine dekoratif yeşil panel yaptırmak istiyorum.. fiyat gönderirseniz memnun olurum

 8. 50*50*5mm kutu profil H 1m
  05*15 göz aralıgı punta kaynaklı galvanızli tel h:90 en 1.80
  40*40*4mm köşebent h:90 en1.80cm
  120*120*5mm sac flanş
  Somun m16 2 adet
  Rondela A17 2 adet
  Yukarda belirtim ölcülerde toplam 15 tona denk
  gelecek sekılde korkuluk işimiz vardır fıyatlandırırsanız sevinirim.

 9. YAKLAŞIK 300 METRE BİR ALANI PANEL ÇİT İLE KAPLAMAK İSTİYORUZ MALİYETİ İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İSTİYORUM.DİREK VE MONTAJ ELEMANLARININ DA FİYATLARINI MONTAJLi OLARAK VERMENİZ, PANEL YÜKSEKLİĞİ 180CM OLARAK İKİ AYRI TİPTE.EĞER MÜMKÜNSE BÜTÜN ÜRÜNLERİN FİYAT LİSTESİNİ DE RİCA EDİYORUM.
  BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİZ.
  SAYGILARIMLA

 10. Apartmanımıza panel çit yaptırmak istiyoruz. montaj dahil metre kare fiyatı gönderirseniz sevinirim

 11. merhaba bahce için panel çit yaptırmak istiyorum.1 mt yuksekliğinde 22,5 mt betona , 7,5 mt toprağa montaj için fiyat verebilirmisiniz. toplamda 13 panel( 3,5 mt uzunluğunda ) ve 11 direk gerekli. montajlı ve montajsız fiyat verebilirmisiniz.. tesekkurler.

 12. Apartman yöneticisiyim. 30mt. Duvar üstüne. 80cm. Yada. 100cm. Yeşil panel çit yaptırmak istiyoruz.bize bu malzemeyi gönderme imkanınız var mı. Varsa ne kadara. (Ulaşım bedeli dahil) malolur.teşekkürler.

 13. slm. balıkesirde sitemizdeki 400 m. duvarların üzerine 120-130 cm yükseklikte panel çit yaptırmak istiyoruz işçilik hariç tüm malzemelerle maliyet istiyorum

 14. yüksekli ortalama150 cm olacak boyu 650 m olacak siz takarsanız ne kadar biz takarsak ne kadar olur maliyeti söylermisiniz herşey dahil içinde

 15. ortalama 150 cm duvar üstü 625 mt yeşil çit orecem fiyatı ne kaar tutar söylermisiniz bana mesaj atarmsınız herşey içinde olacak siz takıyormusunuz siz takarsanız ne kadar olur biz takarsak ne kadar olur olur yazarmsınız banasajınız

 16. Bahcem için duvar ustu 28 mt.re 1.5mt. Ve 10 mt. 1mt. Ebatlarinda panel cite ihtiyacim var montas mahzemelerinle beraber fiyat alabilirmiyim fiyati 28 mt. Ve 10 mt. Ayri ayri verirseniz sevinirim hayirli isler..

 17. 2821 metrekare bir arsam var içine ağaç dikmeyi düşünüyorum arsam serbest hayvancılık yapılan bir bölgede ektiğim ağaçları koruyacak bir çit yada tel örgü direkleri hariç kaça maal olur bilgilendirirseniz sevinirim bekliyorum. Teşekkürler.

 18. selamlar 60-70=4,200 m2 arazime maliyet olarak düşük olanlardan bahçe teli veya tel örgü (iki seçenek içinde fiyat alabilirim) yaptırmak istiyorum. fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim. iyi çalışmalar…

 19. selamlar 60-70=4,200 m2 arazime maliyet olarak düşük olanlardan bahçe teli veya tel örgü (iki seçenek içinde fiyat alabilirim) yaptırmak istiyorum. fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim. iyi çalışmalar…

 20. Mesajınız. 62 metre duvarımıza çıt yaptırmak ısyıyoruz montaj dahıl fıat ne kadardır. Panel çıt paslanmayan olacak

 21. MesajınızBAHÇE İÇİN YEŞİL RENK PANEL ÇİT YÜKSEKLİK 1 METRE BAHÇENİN TOPLAM ÇEVRESİ ORTALAMA 80 METRE AYRICA RAYLI 5 METRE BOY 1.5 METRE YÜKSEKLİK GİRİŞ KAPISI ORTALAMA FİAT VEREBİLİRMİSİNİZ.AYRICA SEFERİHİSARA EN YAKIN ŞUBENİZ VAR MI VARSA ADRES VE TELEFONUNU YAZABİLİRMİSİNİZ.

 22. 40 metre panel cit montaji ve kurulumu dahil ihtiyacimiz var. Boy ve modele gore fiyat iletmenizi rica ederiz

 23. bahçe için duvar üstü 150cm yükseklikli 40 45 m arası duvar üstü tel ve direk ihtiyacımız vardır.kolay bir mekan olup fiyat için bilgi alabilirmiyim.

 24. Merhaba bahçemin çevresi için panel çite ihtiyacım var yükseklik 120 cm uzunluk 20 metre, montajsız fiyat öğrenebilir miyim?

 25. merhabalar bız evımızın onunu panel çit yaptırmak istiyorum yaklasıkm 80 mt civarı yardımcı olurmusunuz

 26. Merhabalar Ben bahçeme panel Çit Yaptırmak istiyorum araştırmalarım sonucu tek çubuk ve çift çubuk olayını öğrendim.bunun yanında dauble panel olarak olarak da .. 60×60 profil direkten üzeri elektro galveniz işleminden sonra statik ral 6005 statik boya ile boyanması ferekmektedir. 8x6x8 yataylarda 8 mm dikeylerde mirc 6 mm demir çubuk kullanılmak üzere dauble panelin de elektro galveniz işlemi yapıldıkdan sonra ral 6005 boya ile boyanması. ve metal klıps ıle montaj yapılmasının fiyat teklifini önemle sizden bekliyorum tşkler

 27. 4 ayrı ürün için fiyat vermenizi istiyorum.
  4 köşeli 375 m.uzunluğunda bir yer için 120 cm. yüksekliğinde 5*15 cm. göz aralıklı, termoplastik kaplamalı/fırın boyalı, panel çit almayı düşünüyorum.
  a) 6 mm. tel ve 60*60’lık profil,
  b) 5 mm. tel ve 60*60’lık profil,
  c) 4,5 mm.tel ve 60*60’lık profil,
  d) 4,5 mm. tel ve 50*50’lik profil,
  Kullanılması halinde uygulayacağınız m2 birim fiyatı ne kadar olur, ne kadar sürede teslim edilir, nakliyesi dahil/hariç, montajlı ve montajsız olarak fiyat verebilirmisiniz.

 28. 3 blokluk sitemizin çevresine 260 metre paslanmayan çitten yaptırmak istiyoruz.bize acil olarak toplam fiyatını bildirirmisiniz

 29. Merhaba..Okulumuzun etrafına 280 m panel 3d çit çekmek istiyoruz..Montajı size ait ve montajı bize ait ayrı ayrı fiyat almam mümkün mü? Yüksekliği 150 cm veya 200 cm olacak..Teşekkür ederim

 30. evimin diş çevresini 150×250 panel çit yaptıracam toplam üzünlük 35 mt 14 adet direk ve diğer mağzemeler toplam tutari ve kredi kartina kaç taksit yapıyorsunuz fatura istemiyorum işçilık bana ait fiyat verebilirseniz çok memnun olurum kocaeli merkezde oturuyorum iyi çalişmalar

 31. ıyı gunler bana 17m kadar dekoratip panel çit lazım montajı bızze ait fiyatı nedır acaba

 32. Evimizin etrafına yaklaşık 150 metre panel çit çevirmek istiyorum panel çitin en- boy ölçüleri ve bunların metre-birim maliyetleri hakkında bilgi almak istiyorum ayrıca mardinde veya mardine en yakın bayınız nerde vardır bilgililendirirseniz?

 33. 45 mt duvar üstü tel yapmak istiyoruz..yüksekliği 120 cm olacak bize maliyeti ne olur

 34. İnşaatına başlayacağımız Evimizin etrafında yaklaşık 100 metre panel çit çevirmek istiyorum. Panel çitin En-Boy ölçüleri ve bunların metre-birim maliyetleri hakkında bilgi almak istiyorum. Ayrıca Zonguldakta bayiniz varmı?

 35. yaklaşık 250 m2 bahçe kenarı panel çit uygulaması kaç liraya gelir?

 36. iyi çalışmalar,

  621m2 arsamız var etrafını panel çit ile çevirmek istiyoruz maliyeti hakkında bilgi verebilir misiniz?

  Teşekkürler…

 37. Okulumuzun mevcut ön bahçe duvarının üzerine 150 cm yüksekliğinde panel çit yapmak istiyoruz.yaklaşık olarak 50 metre uzunluğunda olan bu duvar üzerine çit maliyeti ne kadar olabilir.Bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler..Hayırlı işler

 38. İyi çalışmalar;

  60*cm yüksekliğinde 40 m uzunluğunda panel çiti Trabzon’a kargo ile göndermeniz mümkün olur mu? fiatı ne olur? Verdiğimiz adrese teslim edilecek şekilde ….

 39. 60 metre duvar üzeri 3d panel çit nekadr yükseklik uygun olur,kaç dikme ve hangi çapta idealdir (duvar babaları arası mesafe yaklaşık 8 m.), yaklaşık maliyeti ne kadardır.selam ve saygılar

 40. Konya ereğlide oturduğumuz site için 380 metre uzunluğunda 80cm yüksekliğinde panel cit ile yeşil alanı cevirmek istiyoruz çitler kaldırım taşlarının üzerine direk monte edilebilir. Bize fiyat ve tavsiyeniz olursa seviniriz.

 41. Merhaba, 456 m2’lik arsamızın çevresini çevirmek istiyoruz.yerden yüksekliği 1.50 cm ile 1.65 cm arası bir çit yaptırmak istiyoruz. Buna göre nasıl bir çit kullanmalıyız ve fiyatı ne kadar olur.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler.

 42. Merhaba,594m2lik arsada dublex evim var.Etrafını çevirmek istiyorum.Çit kenarına sarmaşık dikmeyi düşünüyorum.Sarmaşığı taşıyacak,göze hoş görünen nasıl bir çit olmalı,yardımcı olur musunuz?Burdur/Gölhisar’dan arıyorum.şehir dışında çit yapıyor musunuz,yaparsanız bana maliyeti ne kadar olur?Şimdiden teşekkürler.

 43. kadir yeniköy

  slm 1 mt yüksekliğindeki panel çit’in mt fiyatı nedir saygılar

 44. Laboratuvarda 4mx4m lik bir koruma alanı için (makine çalışırken) panel çit (en ince tel ve göz aralığı fazla 75 cm yükseklik) kullanmak istiyoruz. Fiyat verir misiniz ?

 45. 135 metre 1.5 yükseklik panel cit 70 tane direk ve baglanti icin ne gerekiyorsa fiyatini cikarirsaniz sevinirim ödeme pesin tesekürler

 46. 135 metre 1.50 yukseklik panel cit 70 tane direk ayrica baglanti icin gerekli olan ne varsa fiyatini yaparsaniz sevinirim ödeme pesin yapilir tesekürler

 47. 200m.beton duvar üstüne panel[80*2500]tipi tel çiti yaptırmak istiyoruz.Bu mesafeye ara ara üç adet kapı yapılacak.MALİYETİ NAKLİYE DAHİL ne kadar olduğunu bildirirseniz memnun olurum.selamlar.

 48. yeşil renkli panel çit fiyatlarını öğrenmek istiyorum,

 49. bahce cevresi yaklasik 40 m.dir.yüksekligi 100cm 5×15 panel cit ile cevirmek istiyorum lütfen hersey dahil yaklasik bir fiyat verirseniz memnun olurum.saygilarimla

 50. Merhaba okulumuza panel çit yaptırmrk istiyoruz. 80 metre uzunluğunda ağaç diktiğimiz bir alanı kapatmayı düşünüyoruz.Fiyat verirseniz sevinirim.

 51. binamızın yan tarafına panel çit yaptırmak istiyoruz.yaklaşık 40 metre,boyuda 1.20 civarı olabilir .nasıl yardımcı olabilirsiniz?teşekkürler…

 52. benım bahceme kaplamak ıstıorum 10 m uzunluk cıvarında ne kadar mal olur fıyat verırmsıınız

 53. Werson fencing system supply Chain Link Fencing,Temporary Fencing,Field Fencing,Chain Link Fence Parts,Wire Mesh Fence,Chicken Wire,Palisade Fencing,Weldmesh Fencing,Paladin Fencing,Double Wire Fence,Welded Mesh Panel,Reinforcing Steel Mesh,358 Security Fencing,3510 Security Fencing,Euro Fence,etc.
  http://www.weldmeshfence.com
  E-mail:sales@weldmeshfence.com

 54. dekoratif panel çit yapılması 150*250 71 m2

  acil fitat

 55. Selamlar.
  Apartmanımızın giriş kısmını ve garaj kapısını bu malzeme ile kapatmak istiyoruz.Apartman girişimiz 5 metre ve bunun içerisinde panel menteşeli bir kapı olacak.Garaj girişimiz iki duvar arasından olacığı için iki bölmeli olmak zorunda ve motorlu olarak düşünüyoruz.Kaba taslak bize bu malzemenizin fiyatını ve eğer böyle bir işi yapabiliyorsanız maliyetini çıkarabilirseniz sevinirim.Çünkü bende bu konuda apartman sakinlerini bilgilendireceğim.Saygılar…

 56. s.a.
  ben 110 metre çevresi oılan bahçeye dikenli tel çekmek istiyorum. dikenli telin fiyatını ve 2 metre yüksekliğindeki profil boyalı direk fiyatını öğrenmek istiyorum. ayrıca 3 metre uzunluğunda kapı fiyatını. iyi günler.

 57. ilhami özgören

  Evimin etrafına panel çit yaptırmak istiyorum. Duvar üstüne monte olacak şekilde. Tahmini 100 veya 120 metre boyunda ve yüksekliği de 1,5 metre veya 2 metre olmalı. Montaj dahil fiyat verirseniz ve ödeme şeklini belirtirseniz memnun olurum. Beton işi bize aittir.
  Bolu merkezde ikamet ediyorum. Bütçemi ayarlama açısından çok iyi olacak.

 58. Yaklaşık 700 metre uzunluğundaki bir alanı panelçitle kapatmak istiyoruz. (Afyonkarahisar 2.Etap TOKİ konutları Yönetimi)
  Yüksekliği 1 Metre olan çitin fiyatı nedir?
  1 Metre yüksekliğindeki direğin fiyatı nedir?
  Bu direkler için kullanılacak kapağın fiyatı nedir?
  Panelçiti direğe tutturacak parçanın (adını bilmiyorum) fiyatı nedir?

  Ayrıca;
  Yükseklik: 1,45
  Uzunluk : 2,45 panelçitlerin yukarda sorduğumuz fiyatları nelerdir.

  Sipariş verirsek ulaşım adresimize göre fiyat ne olacaktır.
  Ödeme peşin yapılacaktır.
  Fiyatlar “adet” üzerinden verilirse bizim için daha anlaşılır olacaktır.

 59. Merhabalar;
  Binamızın etrafını panel çit yaptırmak istiyoruz yerinde tesbit ve fiyat teklifi rica ediyorum.
  iyi çalışmalar

 60. 150metre duvar üstüne telçit yaptırmak istiyorum fiat verirmisiniz ACİL

 61. yaklaşık 400 metre uzunluğunda 160 cm yüksekliğinde beton direkli çit yaptırmak istiyoruz maliyetini bildirirseniz memnun olurum.

 62. Iti gunler biz sirkete (turkmenistan) tel orgu istiyoruz ama plastik kaplama olacak. acaba nerden bulabilirim

 63. 1000 mt.panel çit 1 m.yükseklik 150*50mm göz aralıklı maliyeti nedir teşekkür

 64. ensar akıncı

  merhaba,
  yukarıda verdiğim özelliklerde 450 mtül çevrilecek

 65. merhabalar,
  100 metre bahçe duvarımın üstüne 150 cm çit uygulatmak istiyorum. montaj dahil fiyat verir misiniz.

 66. Merhaba, 120 metre çevresi olan arsamıza panel çit yaptırmak istiyoruz. Bir adet kapısı olacak. 1.50 ve 2 metre yüksekliğinde olmak üzere montaj vs herşey dahil 2 teklif verebilirmisiniz?

 67. Cevresi 850 metre olan site alanini duvar ustune 120cm yukseklikli ve ust kismi jilet telli olacak sekilde panel cit ile kapatmak istiyoruz. Fiyat bilgisini montaj dahil ve haric olarak ogrenebilir miyim?

 68. deniz ergin yanık

  Merhaba, çevresi 120 mt olan bahçem için panel çit fiyatı ne kadardır?Teşekkürler

 69. 100 m uzunluğunda alanı bahçe çiti ile kapatmak istiyoruz.

  gerekli malzemelerin sevkiyat dahil ayrıntılı fiyat listesini
  istiyoruz.

  teşekkür ederiz

 70. haluk özyılmaz

  2500 merte kare arsamın çevresini 2 metre lık panal tel ile çevirmek istiyorum fiyatı konusunda bana bilgi verirseniz sevinirim. selamlar

 71. yılmaz taşkıran

  çevresi 80 m olan baçemizi tel ile çevirmek istiyoruz.

  2 m yükseklik 2,5 mm 5×5 cm bahçe teli

  2,5 m yüksekliğinde 50×50 5 mm den 40 adet direk lazım

  bu liste bana kaça mal olur.

  ayrıca karabüke nakliye yapabilirmisiniz.?

  saygılar.

 72. KÖPEK BAHÇEDEKİ ÇİÇEKLERİMİZİ KIRIYOR DİYE ÇİT YAPTIRMAK İSTIYORUZ 35 40 merte tahtadan ve boyutu buyksek olsun ıstıyoruz.fıyat konusunda bılgılendırırsenız memlun oluurm.iyi akşamlar..

 73. 35 METRELIK YUKSEK CIT ISTIYORUM TAHTA MALIYETI NE OLUR.BILGI VERIRSNIZ SEVINIRIM.SAGOLUN..

 74. 130 mtül 1m yükseklikteolan dekoratif Göz aralığına ( 5x 15 Tel Kalınlığı ( 4,5 mm)

  olan malzemenizden lazım olup fiyat araştırıyorum montaj haric fiyat teklifinizi email adresime yollarsanız şimdiden tşk iyi çalışmalar

 75. selam apartman öönündeki bahça alanı için yaklaşık 100 metre panel çit düşünüyorum bana maliyet konusunda bilgi verirmisiniz teşekkürler

 76. Yurt dışındaki bir proje kapsamında, bir adet tenis kortu yapılacaktır. bir tenis kortu yapımı için, aydınlatma dahil komple fiyat verirmisiniz.

 77. merhabalar 60 metre civarı gümüldürde evimizin etrafını çevirmek istiyoruz tabiki geçicibirşey olucak fiyat almak istiyorum en uygunu nedir çiti yapmamızın nedeni köpeğimiz için evin etrafında gezinsin dışarı çıkmasın

 78. merhaba 550m2 arsam için panel çit yaptırmak istiyorum.fiyatını öğrenebilirmiyim.teşekkürler

 79. merhaba. 30 metre panel çit 1 m. veya 80 cm.yüksekliğinde ne kadara mal oluyor öğrenebilirmiyim.

 80. merhaba 3 dönüm bahçe için standart panel çit fiyatını öğrenebilirmiyim.teşekkürler

 81. İyi Günler;
  evimin 30-35 metrelik tarafına panel çit yaptırmak istiyorum. yüksekliğinin max düzeyde olması gerekmektedir.Ayrıca çitlenecek alan toprak ve eğimlidir. Ne şekilde yapabiliriz beton üzerine yapılması art mıdır? Fiyatınız beton ve betonsuz olarak ne kadar olabilir? Pnel çitin metrekare fiyatı nedir?
  Saygılarımla

 82. 132 m2 bahçemi panel çit ile çevirmek istiyorum fiyat alabililirmiyim

 83. Ankara’da 1000 metre kareden 20 adet kadar Hobi Bahçesinin sınırlarını Fens Teli, Kafes Tel veya Panel Tel (galvanizli)’den fiatı uygun olanından çevirmek istiyoruz.
  Herbir malzemenin tel klılığı, kafes araları ölçütleri ile diğer ebad vs. özelliklerine göre ankara teslimi fiatınızı ve de şartlarınızı. rica ederim. başarılar

 84. Ilhan S. GOREN

  Merhaba, Kazakistan’in Karaganda kentinde ulkemizin onemli sanayi kuruluslarindan birinin insaatinin yuklenicisiyiz. Tesisin prestij alani olan on cephenin yol sinirlarinda panel cit kullanabiliriz dusuncesindeyiz. Toplam 326 mt uzunlugundaki cephede uygulayacagimiz, betonarme parapet duvarin (h:50cm) uzerine direklerini monte ederek telli panel sinir duvarimizi olusturmak istiyoruz. Parapet duvar ile birlikte 3 mt yukseklige ulasmak istiyoruz. Tercih edecegimiz renk kodu, RAL 5014 tur. Bu ozelliklere dayali fiyat, tarafimizdan yapilacak teknik uygulama ve yurtdisi nakliye bilgisini olabildigince cabuk bildirmenizi rica ederim. Sayilarimla

 85. Sapanca balkaya köyü toprak köy yolu yanı hafif meyilli 670 m kare en 18 metre duvar üstü anahtar teslim 2 kanatlı kapı dahil 1.50 PANELÇİT maliyeti nedir. kapı çit ayrı ayrı duvarı ben yapıcam

  İyi çalışmalar

 86. 8000m2 bahçemi çevirmek istiyorum telefonumu araya bilirmisiniz en kısa zamanda

 87. 6000m2 arsam var etrafını cevırmek ısdıyorum uygun bır sekılde panel cıtmıdır ne hosuma gıttı bana acıl cevep versenız sevınırım cunku ıkı gune kader gıdıyorum dıregı cıtı ortalama neye malolur uc asagı bes yukarı soyleyın kendımı ayarlayıp bırısıne verıp gıdecegım yapın dıye tabıkı verdıgınız fıyatı kaldıra bılırsem tesekur

 88. site çevremiz yaklaşık 1200 metre beton duvar üzerine panel çit yapmak istiyoruz lütfen teklif gönderirmisiniz teşekkürler iyi çalışmalar

 89. Merhaba, yaklaşık 20,30 metrelik bir alan için panel çit düşünüyoruz maliyeti konusunda bilgi verebilirmisiniz

 90. Sayın firma yetkilisi,yaklaşık 33 metre 1.5 metre yüksekliğinde panel çit fiyatı [montaj ve altına atılacak beton] dahil, rakamın mail adresime gönderilmesini rica ediyorum.

 91. YAKLAŞIK 300 METRE BİR ALANI PANEL ÇİT İLE KAPLAMAK İSTİYORUZ MALİYETİ İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İSTİYORUM.DİREK VE MONTAJ ELEMANLARININ DA FİYATLARINI GÖRMEK İSTİYORUM.
  NOT: FİYATLARNIZI MONTAJLI VE MONTAJSIZ OLARAK VERMENİZ, PANEL YÜKSEKLİĞİ 150CM.ve 180CM OLARAK İKİ AYRI TİPTE.EĞER MÜMKÜNSE BÜTÜN ÜRÜNLERİN FİYAT LİSTESİNİ DE RİCA EDİYORUM.
  BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİZ.
  SAYGILARIMLA

 92. Merhaba,

  evimin etrafina yaklasik 300 metre uzunlugunda ve 2 metre boyunda panel cit yaptirmak istiyorum lutfen fiyat verebilirmisiniz.

  saygilar

 93. Yaklaşık olarak 15 metrelik bir yere beton üstüne panel çit yapmak istiyorum maliyeti hakkında bilgi alabilirmiyim lütfen.

  İyi calışmalar

 94. YAKLAŞIK 700 METRE BİR ALANI PANEL ÇİT İLE KAPLAMAK İSTİYORUZ MALİYETİ İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İSTİYORUZ. NOT: FİYATLARNIZI MONTAJLI VE MONTAJSIZ OLARAK VERMENİZ, PANEL YÜKSEKLİĞİ 120CM. ARAYA 8 ADET KAPI KONULACAK.
  BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİZ.

 95. Aydın Ersoy Y.Mimar

  122 metre boyunda betonarme duvar üzerine 1.20 yüksekliği olan
  çitin yaklaşık maliyeti ne olur.(Panel Çit’in)
  (montaj dahil)

 96. hüseyin demirtaş

  Biz apartman bahçemizi panel çit ile çevirmek istiyoruz 50m uzunluğunda 1m yükseklikte bize kaç liraya maal olur biz Ankara dayız bayiniz varmı Ankarada

 97. Merhaba,
  150×250 pvc kaplı panel çit fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim. Göndrebileceğiniz minimum panel sayısı ne kadardır. Teşekkürler.

 98. hayrettin ergün

  yaklaşık 80 metre uzunluğunda 1 metre yüksekliğinde panel çit almak istiyorum. ne kdar maliyeti olur + taşıma ücreti ist.sarıyerde
  montajı bana ait olucak…………

 99. hayrettin ergün

  yaklaşık 80 metre uzunluğunda 1 metre yüksekliğinde panel çit almak istiyorum. ne kdar maliyeti olur + taşıma ücreti ist.sarıyerde
  montajı bana ait olucak…………

 100. 40 metre panel cit montaji ve kurulumu dahil ihtiyacimiz var. Boy ve modele gore fiyat iletmenizi rica ederiz

 101. YAKLAŞIK 500 METRE BİR ALANI PANEL ÇİT İLE KAPLAMAK İSTİYORUZ MALİYETİ İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İSTİYORUZ. NOT: FİYATLAR MONTAJLI VE MONTAJSIZ OLARAK DEĞİŞİYORMU BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİZ.

 102. GEREKLİ PANEL ÇİT VE KAPILARA AİT BİLGİLER MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.

 103. istemişolduğunuz halı saha için tel örgü fiatımız mail adresinize gönderilmiştir.

 104. PANEL ÇİT FİATLARIMIZ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.

 105. panel çit fiatımız mail adresinize gönderilmiştir.

 106. PANEL ÇİT İTİYACINIZA AİT TEKLİFİMİZ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.
  SAYGILARIMIZLA

 107. MAİL ADRESİNİZDEN PANEL ÇİTE AİT OLAN GEREKLİ BİLGİLER SİZE İLETİLMİŞTİR.
  SAYGILARIMIZLA

 108. İstediğiniz halı sahaya ait malzeme fiyat bilgileri mail adresinize gönderilmiştir. Teşekkür ederiz.

 109. iletişim bilgilerinizi yazarsanız bize gerekli bilgileri iletiriz. tşk.

 110. merhabalar. okulumuzun etrafını panel çit ile çevirmek istiyoruz. yaklaşık 200 m panel çit lazım. fiyat hakkında bilglendirirseniz sevinirim.toplam maliyetini e postama gönderirseniz iyi olur. iyi günler kolay gelsin

 111. Merhaba, yaklaşık 20,30 metrelik bir alan için panel çit düşünüyoruz maliyeti konusunda bilgi verebilirmisiniz.

  Teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*