Pvc Kaplı Tel

PVC KAPLI TEL

Firmamız pvc kaplı tel imalatı yapmaktadır.

Pvc Özellikleri:

– Geri Dönüşümsüz Katkısız Malzeme (A kalite)

– UV Filtreli, Güneş Isınlarına Dayanıklı, Solma Yapmaz

– Yanmaz

– Çatlama yapmaz

– Dekoratif

– Yıkanıp temizlenebilir

– Kalın PVC Tabakası Sayesinde Örgülü Tel İmalatında Patlama Yapmaz

– PVC tabakasının kalın olmasından dolayı örgülü tel imalatında m2/kg sarfiyatı düşüktür.

– Ekonomik ömrü uzundur

 

pvc kaplı tel

 

pvc_kapli_tel_1

pvc_kapli_tel_2 pvc_kapli_tel_5
pvc kaplı tel

9 yorum

 1. Mesajınız Bahçeme 120 metrelik pvc kaplı yüksekliği 170cm tel almak istiyorm.fiyatı ne olur?(sadece pvc tel fiyatı) İYİ ÇALIŞMALAR.

 2. iyi günler.. bana 2 mt yüksekliğinde toplamda 2048 m2 metrajlı 4×4 mm göz aralıklı pvc kaplı tel fiyatınızı iletebilirseniz sevinirim. malzemenin geleceği yer DİYARBAKIR.
  (malzeme+işçilik +nakliye fiyatı). İYİ ÇALIŞMALAR.

 3. 9 dönüme gidecek şekilde bana kalvenizli 2mm 170 boyu 20 metre uzunlugundaki fens tel fiyatını bana yaza bilirmisiniz yozgattan yazıyorumher şey dahil saygılarımla

 4. konya bozkır hamzalar mevkine yeni 500 cıbık diktim 200 beton direk düz 2000 mt olan ve720 mtr pvc tel fiyatı ne olur ayrı ayrı fiyatını istiyom

 5. bahçemin 40 metrelik yola bakan tek cephesini pvc kaplı tel yapmak istiyorum. işçilik dahil ve dahil olmayan malzeme fiyatı bildirirseniz sevinirim.yüksekliği min:170cm olmalı

 6. pvc kaplı tel siparişi vermek istiyorum fakat sadece sarı[altın]renk istiyorum bu renk sipariş alırmısınız alırsanız en az kaç kilo yaparsınız ve kilo fiyatı verebilir misiniz ilgilenirseniz çok memnun olurum tesekkürediyorum.

 7. KURTKÖYDEKİ SİTEMİZİN ÇEVRESİNİ TELLE ÇEVİRTMEK İSTİYORUZ.FİYATLARINIZIN TARAFIMA MAİL YOLUYLA GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDİYORUM.

 8. Iyi gunler sirketimize orgu tel veya fens teli lazimdi pvc kaplama(biz plastik kqaplama istiyoruz herhelde pvc plastik oluyor degil mi?) kalinlik 3.5mm veya 4 mm goz aralik 40 x40 acaba m2 ne kadara mal oluyoi?
  Teshekkur ederim/

 9. ben köpeğime geniş bir bahçe yapmak istiyorum bunun için sadeve pvc tel gerekli direkler var metre hesabı fiyatlar ne kadar boyu en az 1.50 cm olcak ona göre metresi ne kadar olur iyi günler..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*