Sentetik Çim

Sentetik çim sistemleri; spor sahaları, yürüme yolları, oyun parkları, bahçeler, balkonlar, teraslar, vb. alanlarda; işlevsel ya da dekoratif amaçla kullanılabilen, “doğal çim” görünümüne sahip ürünlerdir. Oyun parklarının zeminlerine döşendiklerinde çocuklar için son derece güvenli ve sağlıklı bir oyun alanı oluştururlar.

İş yeri önü, teras, kafe, restoran önlerinde kullanılan, ev, yazlık, villa, plaj, havuz kenarlarında, peyzaj çalışmalarında kısa süreli organizasyon, kokteyl, açık alanlardaki etkinliklerde kullanılan, doğal çime alternatif olarak kullanılan sentetik çim, bakım gerektirmez, solmaz ve sulama gerektirmez.

Spor tesislerinde sıklıkla kullanılan sentetik çim, doğal çime oranla çok daha fazla dayanıklıdır. Bu nedenle sentetik çim sahalar daha uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Normal doğal çim sahalar, yılda 250 saatten fazla kullanılamamasına rağmen, sentetik çim herhangi bir probleme sebep olmaksızın antrenman müsabakalar için yılda 1,000 veya daha fazla saat kullanılabilmektedir.

[rev_slider sentetik-cim]

 

Bu durum sentetik çim sahalara tercihi ön planda tutmaktadır. Ayrıca sentetik çim, kötü hava şartlarına uygundur.

40 yıllık deneyimini, sentetik çim alanında da gösteren Demirhan, kendi fabrikasında imal ettiği sentetik çim ile bu alandaki çoğu ihtiyaca karşılık veriyor. Alanında uzman kişilerle, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutam Demirhan, sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

Estetik bir görünüm ve uzun süre dayanıklılık arıyorsanız, adresiniz Demirhan Tel Çit Sistemleri olmalı. Demirhan imalatı ile edineceğiniz sentetik çimleri uzun süre kullanabilirsiniz.

2 yorum

  1. Ayrıca, 17*30 ebadında da basketbol sahasında 3 mm kalınlığında akrilik zemin kaplaması ve çizgilerinin yapılması içinde fiyatınızı bildirirseniz sevinirim…

  2. Şanlıurfa Merkez de yaptırılacak 48*28 mt ebadında futbol sahası projemizde 55 mm fibrile tipi sentetik çim yaptırmak istiyoruz. Bununla ilgili olarak m2 fiyatınızı anahtar teslimi olarak almak istiyorum. İşçilik dahil olarak, keçe+silis kumu+SBR granül dolgu+55 mm fibrile sentetik çim dahil olacak şekilde….

    İyi çalışmalar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*