Tartan Zemin Kaplama

Tartan zemin kaplamalar, emici özellikte süspansiyon özelliğine sahip, istenilen renk ve desende, aşınma direnci yüksek, renk atmaya karşı desteklenmiş, açık hava şartlarına uygun esnek yapıda kaplamalardır.

Tartan zemin sistemleri, estetik görünümleri yanında en önemli özellikleri ve üretim amaçları darbe emici, koruyucu ve esnek olmalarıdır. Bu önemli özellikleri sayesinde çocuk oyun alanlarında ve parklarında, tüm açık ve kapalı spor zeminlerinde ve sosyal kullanıma açık toplumsal alanlarda düşme, yaralanma ve darbelere karşı insanlara güvenlik fonksiyonunu sağlamaktadır.

Tartan zeminin kullanım alanı son derece geniştir. Ticari ve endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Tartan zemin; çocuk oyun gruplarının altında, eğlence parklarında, okullarda ve anaokullarında, yürüyüş yollarına, kayak merkezlerinde, golf kulüplerinde, hastanelerde, hayvan barınaklarında, ahırlara, besi çiftlikleri ve atış poligonlarında çoğunlukla tercih edilmektedir.

[rev_slider tartan-zemin-kaplama]

 

Tartan zeminin, Karo kauçuk, Kilit kauçuk,  Altıgen kauçuk, Tuğla kauçuk, Rulo kauçuk Zemin kaplama blok kauçuk,  Zemin kaplama yerinde dökme kauçuk ve hayvan barınak zeminleri gibi çeşitleri vardır.

Tartan zemin, darbe emici ve koruyucu özelliği ve esnekliği sayesinde düşme veya darbe sonucu olabilecek yaralanmaları önlemesi nedeniyle, özellikle çocuk oyun alanları için seçilebilecek en iyi malzemedir. Oyun alanlarında kullanılan kuma oranla çok daha hijyenik ve sağlıklıdır. Üstün drenaj özelliği sayesinde şiddetli yağmurlardan sonra bile su birikintisi yapmaz. Kuru ve kaymayan bir zemin özelliği sağlar.

Tüm bu özellikleri ile son zamanların en çok tercih edilen zemin kaplama sistemi olan tartan zemin, Demirhan güvencesiyle sizlerle.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*