Tel Çit İstanbul

İSTANBUL’un her bölgesinde aynı gün keşif imkanımız mevcuttur. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak keşif talebinde buluna bilirsiniz.

İstanbul her geçen gün genişleyen bir yapıya sahip olması nedeni ile, tel çit sektörünün de merkezi haline gelmiştir. Bünyemizde bulunan keşif elemanlarımız ve konusunda uzman pazarlama ekibimiz ile siz İstanbul’luların tüm tel çit ihtiyaçlarını karşılamak için hazırız.

Sizin için en uygun tel çit fiyatları için bize hemen ulaşın…

4 yorum

 1. Merhaba toplamda 12 metre duvar üstü tel çektirmek istiyorum üstü dikenli olanlardan maliyeti ne olur tesekkurler

 2. ÇİFT TELLİ PANEL ÇİT ;(ÜRÜN STANDARDI TS EN 10223-4, HAMMADDE STANDARTLARI TS EN 10244-2, ELEKTRO STATİK POLYESTER TOZ BOYALI, TEL ÇAPI 5.00mm. GÖZ ARALIĞI 50mmx100mm. YÜKSEKLİĞİ 150cm. UZUNLUK 100-150 cm. PROFİL DİREK ÖLÇÜSÜ 60mmx600mmx1.5mm PROFİL DİREK TÜRÜ ÜZERİ STATİK TOZ BOYALI SICAK DALDIRMA GALVANİZLİ PROFİL. BAĞLANTI AKSESUARLARI 360 DERECE DÖNEBİLEN UV DAYANIMLI POLİMER KELEPÇE VE KAPAK, ÇELİK DUBEL, KLİPS).
  YÜKSEKLİĞİ 150cm. L=300 mt
  YÜKSEKLİĞİ 250cm. L=120 mt

 3. Merhaba ;
  İstanbul Güzelce de ikiz villam mevcut yaklaşık 65 metre ( U ) şeklinde bir vilalnın bahçesini panel çit yada pvc tel örgü ile yenilemek istiyorum.

  2 taraf 2mt yükseklikte yaklaşık 40 mt beton zemin , diğer taraf yaklaşık 17 metre duvar üzerine 1mt yükseklikte, ve villanın sol ve sağ tarafı da toplam yaklaşık 8mt uzunlukta 2mt yükseklkte panel çit maliyeti nedir.Bir de kapı yapılacak.

  Aynı ölçülerde mevcut durumda olan demir direkleri dikili olan pvc tel örgüyü yenilemek istesem fiyatı ne olur.

  Geri dönüş yaparsanız sevinirim.Şubat ayının 13 üne kadar yeri yaptırmam gerekli

  İyi çalışmalar.

 4. değerli imalatçı benim istanbul/halkalı basın ekspresyolu üzerinde 105 metre kare bir arsam var ben arsamı kafes tel örgü ile çevirmek istiyorum bunun bana maliyetini ve istanbul küçük halkalıda yok ise istanbul güneşlide bayiniz var ise lütfen adresini veya tel numarasını verirseniz beni çok memnun eder ve sevindirirsiniz sayğılarımla ibrahim
  05/11/2011 YAZILIM TARİHİ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*