Trapez Sac Uygulaması

Trapez Sac Uygulaması

Trapez sac hafifi, dayanıklı ve kurulumunun pratik olması özellikleri ile çoğu alanda tercih edilen bir malzemedir. Trapez sac; hava alanları, endüstriyel tesisler, alış veriş merkezleri, akaryakıt istasyonları, depolar, oto parklar, spor salonları, stadyumlar, prefabrik yapılar, çatı ve cephe kaplamaları, baraka ve depo inşatlarında sıklıkla tercih edilir.
Trapez Sac Cephe kaplama ve çatı kaplama malzemesi olarak kalınlıklar 0,30mm den başlamakta ve 1,00 mm kalınlığa kadar galvaniz sacdan veya boyalı galvaniz sacdan, istenilen boylarda fiyat farksız 100% Türk Malı galvaniz sacdan üretilmektedir.
Cephe Kaplaması Galvaniz Trapez Sac kalınlıkları 0,30mm den başlamaktadır. Çatı kaplama Trapez sac boyları arzu edilen uzunlukta yapılabilmektedir. Uzunluk seçimi yapılırken nakliye kamyon kasa ölçüleri dikkate alınmalıdır. Cephe Kaplaması Boyalı galvaniz trapez saclar sipariş üzerine yapılmaktadır.

[rev_slider trapez-sac-uygulama] Trapez Sac Uygulaması Tanıtım Filmi
Trapez Sac, Galvanizli/boyalı ya da gofrajlı ürünlerin trapez levha olarak formlanmış halidir. 27 / 200 formunda trapez sac levha üretilmektedir.
Trapez sac’da de güvenilir ve işi bilen kişiler tarafından hizmet almak istiyorsanız, adresiniz Demirhan Çit Sistemleri.
Demirhan Tel Çit Sistemleri, Trapez Sac’ da değişik renk ve model seçenekleri ile hizmetinizde.
Özellikle son zamanlarda inşaat yapımı ağırlık kazanmıştır. Büyük bir sektör haline gelen inşaat alanında farklı ve özellikle kullanım kolaylığı sağlayan malzemeler tercih edilir olmuştur. Hem kullanımı ve kurulumu kolay, hem sağlam hem de değişik zevklere hitap edilebilir olması, kullanılacak malzemelerin tercih edilirliğini arttırmaktadır.

trapez sac
IMG_0497 IMG_0496 IMG_0495

7 yorum

 1. Trapez sac yapmak istiyorum 4 dolum maliyet ne olur

 2. Merhaba,

  1 dönümlük arazimizi tavuk çiftliğine çevireceğiz. Etrafını 2 m. yüksekliğinde trapez sac ile çevirmenin en düşük ve en yüksek maliyeti ne olur?

  Tilki ya da gelincik gibi hayvanlardan bu uygulama ile korunabilir miyim yoksa farklı bir şey önerir misiniz?

 3. 150 cm boyunda 3 mm telin metre fiyatı veya top fiyatı 1 topun kaç metre olduğu hakkında 200 luk direk fiyatları hakkında bilgi verirseniz memnun olurum iyi calismalar

 4. 500 m trapez saca herşey dahil jiletli teliyle birlikte ne kadar diyorsunuz

 5. sayın yetkılı
  Edirne Enez de bulunan 8500 m2 arazimi 2m yukseklığınde 4×4 pvc kaplı tel ıle çevirmek istiyorum
  üstünde jiletli dairesel tel +raylı kapı+ metal direk dahil malzeme fiyatı ve ayrıca işçilik dahil fiyat bildirirseniz sevinirim.
  Saygılarımla

 6. Merhaba ,
  Salma tavuk çiftliği kurmaktayım , güvenlik ve görünüş açısından trapez saçla çevirmek istiyorum. yaklaşık 300 metre trapez saç ın fiyatı nı öğrenmek istiyorum, ayrıca dekora çim ile çevirdiğimizde maliyet ne olur bilgilendirirseniz sevinirim .
  SAYGILAR …

 7. iyi gunler

  uzunluk 600m yukseklik 2m duz toprak arazi trapez sac – beton direk uzerine galveniz tel orgu ve demir boru uzerine galveniz tel orgu olarak ayri ayri fiyat vermeniz rica.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*